'Gerçek Aatif'ı henüz izlemediniz'

Fenerbahçeli Aatıf Chahechouhe, şampiyon olacaklarını iddia etti.

'Gerçek Aatif'ı henüz izlemediniz'
'Gerçek Aatif'ı henüz izlemediniz'
GİRİŞ 11.01.2018 15:01 GÜNCELLEME 11.01.2018 15:01

Kendi performansını da değerlendiren Faslı futbolcu "Henüz gerçek Aatıf Chahechouhe’yu görmediniz" dedi.

Fenerbahçeli Aatıf Chahechouhe, takım içinde yakaladıkları havayla şampiyonluğa ulaşacaklarını söyledi.

Kulüp televizyonuna konuşan Faslı futbolcu "Teknik heyet ve futbolcular olarak güzel bir enerji yakaladık. İletişimimiz harika. Takımdaki bu güzel hava ve enerji, bizi şampiyonluğa taşıyakacak" dedi.

Aatıf, üst üste puan kaybettikleri ve son olarak Osmanlıspor'la 1-1 berabere kaldıkları karşılaşmanın ardından takımın farklı bir havaya büründüğünü söyledi.

31 yaşındaki futbolcu "O maçtan sonra bazı şeylerin farkına vardık. Güzel bir çıkış yakaladık. Teknik direktörümüz artık sahada birbiri için mücadele eden, koşan ve savaşan bir takım görüyor. Sezon başında bu özelliklerimiz eksikti. Böyle devam edersek şampiyon olacağımıza eminim" diye konuştu.

Aatıf Chahechouhe, ikinci devrenin ilk 6 haftasında zorlu rakiplerle karşılaşacaklarını, bu süreçten en az puan kaybıyla çıkmaları halinde büyük avantaj yakalayacaklarını söyledi.

Faslı futbolcu kendi performansıyla ilgiliyse "Henüz gerçek Aatıf Chahechouhe’yu görmediniz. Ben daha etkili ve goller atan bir oyuncuyum. İlerleyen günlerde çok daha fazla katkı yapacağıma inanıyorum" dedi.

Bu sezon ligde 12 maçta süre alan Aatıf, bu karşılaşmaların 6'sında ilk 11'de görev yaptı. Fenerbahçe bu maçların 5'ini kazanırken, 1'inde berabere kaldı.

ETİKETLER
Aatif
YAZDIR