O konuşma ortaya çıktı! 'Aykut sıkma canını'

Rıdvan Dilmen, TRT Spor'da yaptığı açıklamada Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Aykut Kocaman meselesini konuştuğunu söyledi.

O konuşma ortaya çıktı! 'Aykut sıkma canını'
O konuşma ortaya çıktı! 'Aykut sıkma canını'
GİRİŞ 09.11.2017 10:20 GÜNCELLEME 09.11.2017 10:54
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Rıdvan Dilmen, Yıldırım ile Kocaman arasında geçen konuşmayı açıkladı.

"AZİZ BEY'E SORDUM..."

Dün Aziz Yıldırım ile bir seyahate çıktık. Gitmemiz gereken bir yer vardı. Yolda kendisine sordum; "Ne oldu bu Aykut Hoca meselesi?", bana "Vallahi ben de senin kadar biliyorum" dedi. Hayatta da yalan konuşmaz.

"Hiç konuşulmadı mı?" diye sordum. Aziz Yıldırım, "Maçtan sonra konuşmadım, ertesi gün konuşmadım. Bir tek pazartesi akşamı Ali Yıldırım ile telefonda konuşuyordu Aykut Hoca, ben aldım telefonu ve 'Aykut canını sıkma' dedim" dedi. O da "Bir an moralim bozuktu orada" diyerek cevap vermiş. 10 saniyelik bir konuşma. Aziz Bey ile Aykut Kocaman arasındaki tek konuşma bu.

"YILDIRIM SEZON SONUNA KADAR AYKUT HOCA İLE DEVAM ETMEK İSTİYOR"

Aziz Bey devre arasına kadar değil sezon sonuna kadar Aykut Kocaman ile devam etmeyi düşünüyor. "Zaten kontratı var ve bizim bir problemimiz yok" diye konuştu sohbetimiz sırasında.

YAZDIR
YORUMLAR 4
 • yunus can 29 1 yıl önce Şikayet Et
  Bizim bir problemimiz yok mu ? yetersiz futbolcularla şampiyon olacağız diyen kim acaba ?puan farkı önemli değil, alt tarafı güzel oyun istiyoruz , çok mu ?
  Cevapla
 • aksakal 1 yıl önce Şikayet Et
  Aykut sen sıkma canını bütün Fenerbahçelilerin canı sıkılsın sana ne umrunda mı senin bir aziz başkan bizi rezil ettin be
  Cevapla
 • yunus can 29 1 yıl önce Şikayet Et
  yahu canını sıkma ne demek , bu nasıl iştir. V.Persinin müzmin sakat olduğunu söylediklerinde , imzaya binlerce taraftar gelmiş nasıl açıklarız demesi kadar mantıksız bir laf.O hata yüzünden 3 senedir sürünüyoruz .
  Cevapla
 • muti 1 yıl önce Şikayet Et
  sonuna kadar d3vam aykutla. rakipler bayram etsinn.
  Cevapla