Aziz Yıldırım'a cevap gecikmedi! 'Geçmişim...'

Merkez Hakem Kurulu Başkanı Yusuf Namoğlu, Adanaspor maçından sonra yaptığı açıklama ile kendisini hedef alan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a yanıt verdi.

Aziz Yıldırım'a cevap gecikmedi! 'Geçmişim...'
Aziz Yıldırım'a cevap gecikmedi! 'Geçmişim...'
GİRİŞ 16.01.2017 14:35 GÜNCELLEME 16.01.2017 14:51
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Namoğlu, "Benim geçmişim, kişiliğimin garantisidir" diye konuştu. Namoğlu'unun açıklaması şöyle: "3 Ağustos 2016 tarihinde atandığım ve beş buçuk aydır sürdürdüğüm MHK Başkanlığım döneminde hiçbir kulüp başkanı ile değil 4 saat, 4 dakika bile yemek birlikteliğim olmamıştır. Kaldı ki kulüp başkanları ile gerek telefon ile gerekse de TFF'nin Riva Tesisleri'nde karşılıklı görüşmelerimiz olmuştur. Bu görüşmelerin son derece medeni bir davranış olduğu inancındayım. Şahsıma yönelik bu ithamı aynı Serkan Çınar'ın mentörlüğünde ima edildiği gibi yanlış bilgilendirmeden kaynaklandığı açıktır. Benim geçmişim, kişiliğimin garantisidir" dedi.

AZİZ YILDIRIM NE DEMİŞTİ?
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın dün akşam oynanan Adanaspor maçından sonra yaptığı açıklama şöyle demişti: "Bu ülkede Cumhurbaşkanını veya Başbakanı eleştirebiliyorsunuz, size hiçbir şey olmuyor. Federasyon başkanı, federasyon veya hakemle ilgili bir şey söylediğimizde, sopa ellerinde, 'Ceza veririz' diyorlar. Türk sporuna zarar veriyorlar. Merkez Hakem Kurulu Başkanı, bir başkanla oturuyor 4 saat yemek yiyor. Bir defa da değil iki defa. Bir defa bizle konuşmuş mu? Söylediklerini yazıyorsun, inkar ediyorlar. "

ETİKETLER
yusuf namoğlu
YAZDIR
YORUMLAR 4
 • ahmet 2 yıl önce Şikayet Et
  Aziz doğru söylüyor da canı yandığında ancak. Bu federasyon başkanı kendi eseri sayılır.
  Cevapla
 • Korkmaz 2 yıl önce Şikayet Et
  gecmisi kisiliginin garantisiymis vay be. sen bir isine bak su ani bir konus. yaziklar olsun futbolcu yetistirmenin derdindeyiz ama macin en onemli unsurlarini hakemleri yetistiremiyorsunuz. sonra gecmisinden bahsediyor.
  Cevapla
 • yyusuf 2 yıl önce Şikayet Et
  aziz başkan haklı acilen geriye dönük kamaradan tartışmalı pozisyonlar hemen incelenip karar verilmeli verilen yan lış bir karardan dolayı milyon dolarlar havaya uçuyor veyabir alt lige döne biliyorsun acilen bukonuda çalışma yapılmalıdır.
  Cevapla
 • sivaslııı 2 yıl önce Şikayet Et
  futbolun tadı tuzu kalmadı artık stadlar bomboş maç bitiyor hakem hatalarından baska bişey konusulmuyor verilen emeklere yazık yığınla para harcanıyor bu sektörde yazık...
  Cevapla