Saldırıdan sonra Harun Tekin ilk kez görüntülendi

Bursaspor'un yaşadığı saldırı olayında yüzünden yaralanan Harun'un ilk görüntüleri ortaya çıktı.

Saldırıdan sonra Harun Tekin ilk kez görüntülendi
Saldırıdan sonra Harun Tekin ilk kez görüntülendi
GİRİŞ 28.02.2017 09:40 GÜNCELLEME 28.02.2017 09:46

Bursaspor'a yapılan saldırının ardından Bursa Valisi İzzettin Küçük, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve Emniyet Müdürü Selami Yıldız Bursaspor yönetimini, ardından da yeşil beyazlı futbolcularla bir araya gelerek desteklerini belirtti.

Olaylar esnasında otobüste yaralanan kaleci Harun'un ilk görüntüleri de dün akşamki antrenman öncesinde ortaya çıktı.

6 şüpheli serbest kaldı

Kasımpaşa maçı sonrası Gebze-Orhangazi-İzmir otoyolu Karsak gişelerinde Bursaspor kafilesi otobüsüne yapılan saldırıyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan 6 şüpheli Jandarma tarafından sevk edildikleri Adliye'de Cumhuriyet Savcısı tarafından alınan ifadelerinin ardından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldılar.

Başkan Ay: "Bu ziyaretler önemli"

Kasımpaşa maçı dönüşü Bursaspor kafilesine düzenlenen saldırının ardından yönetime destek ve moral ziyaretleri sürüyor. Bursa Valisi İzzettin Küçük, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve Emniyet Müdürü Selami Yıldız, Başkan Ali Ay'a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaretin Bursaspor’un birlikteliğini göstermek amacıyla önemli olduğuna değinen Başkan Ay, "Futbolcularımıza moral vermek açısından bu ziyaretler çok önemli. Az evvel eski kaptanlarımız ile birlikte divan başkanlık kurulumuz buradaydı. Bursaspor bu şehrin en önemli markası ve herkes bu marka etrafında birleşiyor. Maalesef kara bir gün yaşadık ama bu günleri de hep beraber atlatacağız. Ben heyetimize ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bursa Valisi İzzettin Küçük, “Münferit bir grubun yaptığı olay olarak görüyoruz. Bu olay asla ve kat-a şanlı asil Bursaspor taraftarına mal edilemez” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe de, “Sıkıntıyı çözmek için herkes üzerine düşeni yapması lazım. Bu bir savaş değil. Bir oyun. Bu dostluk, kardeşlik için yapılıyor. Toplumları, şehirleri kaynaştırmak için yapılıyor” ifadelerini kullandı.

ETİKETLER
harun tekin
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL