Helal olsun size! Hakkari'deki şehidimiz için...

Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, Bolu maçı için yola çıkan takım otobüsünü yoldan geri çevirerek şehit piyade er Erhan Karaca'nın cenazesine gitti.

 • GİRİŞ04.11.2017 13:03
 • GÜNCELLEME04.11.2017 16:06
Helal olsun size! Hakkari'deki şehidimiz için...

Samsunspor otobüsünde bulunan futbolcularla birlikte, Bolu maçı için yola çıkan otobüs ile birlikte Büyük Camiye giden Engin İpekoğlu, bu hareketi ile taraftarların gönlünde taht kurdu.

Şehit Erhan Karaca'nın cenaze namazına katılan Samsunspor Teknik Direktörü İpekoğlu ve Samsunsporlu futbolcular şehidi son yolculuğuna uğurladıktan sonra Bolu'ya hareket etti.

Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu'nun futbolcuları ile birlikte şehit Karaca'nın cenazesine katılması ise sosyal medyada kırmızı beyazlı taraftarların övgüsünü topladı.

Etiketler

Yorumlar24

 • ..... 3 ay önce Şikayet Et
  allah razı olsun kardeşlerimiz. bolu halkı sizi güzelce misafir edecektir
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • milletinsesi 3 ay önce Şikayet Et
  Başta teknik direktörleri Engin bey olmak üzere Samsun spor camiasını tebrik ediyorum.Bu milli şuuru emanet olarak bizden sonrakilere ulaştırabilirsek bu vatan topraklarında gözü olanlar boşuna heveslenmiş olurlar
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • şehitler 3 ay önce Şikayet Et
  Şehitlerimize allah tan rahmet aziz Türk milletine metanet yakınlarına sabrı celil delirim.Şehitler ölmez vatan bölünmez.Maç ta kalmaz.Helal olsun size.Maçlarımızı kavga değil dostluk olsun şer güçler bu birlikteliğimizden kahrolsun .Selam ve dua ile.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • İkra! 3 ay önce Şikayet Et
  Allah razı olsun,Vatanı için canını verenlere vatandaş olarak son vazifesini yerine getirenlerden.
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • serkan çakı 3 ay önce Şikayet Et
  işte bu yüzden bu vatan parçalanamaz...............
  Cevapla Toplam 10 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Sonraki Haber