Cenk Tosun için İstanbul'a geldiler!

Everton Kulübü temsilcileri, Cenk Tosun için İstanbul'a geldi. İngiliz yetkililer, siyah-beyazlı yönetim ve Cenk Tosun ile görüşerek transferi tamamlamaya çalışacak.

 • GİRİŞ29.12.2017 17:34
 • GÜNCELLEME29.12.2017 17:37
Cenk Tosun için İstanbul'a geldiler!

NTV Spor'un haberine göre; 10 gün önce Beşiktaş ile temasa geçen Everton Kulübü yetkilileri, transferi tamamlamak için İstanbul'a geldi.

İlk olarak siyah-beyazlı kulübün ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi ile görüşen İngiliz ekibinin temsilcileri daha sonra Cenk ile masaya oturdu. Everton Kulübü İstanbul'da yaptığı temaslarda anlaşma sağlayarak, Cenk Tosun'u kısa süre içinde kadrosuna katmak istediğini Beşiktaş yönetimine aktardı. Taraflar arasında bonservis bedeli ve ödeme planı konusunda kesin anlaşmaya varılamadı. İki kulüp yetkilileri bir kez daha görüşerek, uzlaşma sağlamaya çalışacak.

Everton, Cenk Tosun ile yaptığı görüşmeden ise olumlu sonuç aldı. 26 yaşındaki oyuncu kulüplerin anlaşması halinde İngiliz ekibinin teklifini kabul etmeye hazır olduğunu Everton temsilcilerine aktardı.

Hafta sonu da devam edecek görüşmelerin ardından transferin tamamlanması ve Everton'un Ocak ayının ilk haftası Cenk Tosun'u kadrosuna kattığını resmi olarak açıklaması bekleniyor.

Yorumlar16

 • KaraKartal 2 hafta önce Şikayet Et
  Evet 28 milyon avro çok güzel bir rakam ama, eğer Cenki satarlarsa bu ve gelecek sezonun en büyük hatasını yapmış olurlar.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Efedayı 2 hafta önce Şikayet Et
  Madem Cenk 28 , Burak 15 milyon euroluk forvetlerdi ; neden milli takımımız en rezil dönemini yaşadı...
  Cevapla
 • Golden 2 hafta önce Şikayet Et
  Adam milli takımın 1. Forveti, cok başarılı bir kariyeri var. Bazı kendini bilmezler gelmiş abuk subuk yorumlar yazıyor. Aklınızı başınıza alın. Yolun açık olsun Cenk Tosun, başarılar.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • laedri 2 hafta önce Şikayet Et
  yazık edersin kendine cenk tosun gitme kal olduğun yerde.. efsane ol..
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • aslan 2 hafta önce Şikayet Et
  avrupada iş yapmaz heleki epl de çok yavaş bikaç sene sonra döner
  Cevapla Toplam 1 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Sonraki Haber