Kararını verdi! Demba Ba Ocak'ta...

ABD’de özel bir klinikte çalışmalarını sürdüren Demba Ba, Ocak ayında yeniden Kartal olacak. Shanghai'dan ayrılan Demba Ba'nın, devre arasında bonservisini bedelsiz alacak.

Kararını verdi! Demba Ba Ocak'ta...
Kararını verdi! Demba Ba Ocak'ta...
GİRİŞ 08.10.2017 09:51 GÜNCELLEME 08.10.2017 11:02

Transfer çalışmalarına erkenden başlayan Beşiktaş, Dudu ve Gignac gibi isimlerle görüşürken, gündemde tanıdık biri daha var: Demba Ba. Sezon başında kapıdan dönen ve Başkan Fikret Orman’ın, “Gelemediği için üzülüyorum” dediği Demba Ba, Ocak ayından Kartal olacak.

ABD’de özel bir klinikte çalışmalarını sürdüren, hem tedavi gören hem de bireysel antrenörlerle idmanlar yapan Senegalli yıldız, fiziksel olarak hazır duruma geliyor. Shanghai Shenhua ile bağlarını kopartan ve bu sezon Çin Ligi’nde forma giymeyen Demba Ba, devre arasında kesin olarak sözleşmesini feshedecek ve bonservisini alıp Beşiktaş’a gelecek.

Pektemek gidecek

Normal şarlarda kontratı Mayıs ayında bitecek olan Demba Ba ile Beşiktaş Yönetimi’nin 1.5 senelik mukavele yapması bekleniyor. 32 yaşındaki oyuncu geldikten sonra ise Mustafa Pektemek ile yollar ayrılacak. Üçüncü forvet durumunda Pektemek, Anadolu’da bir kulübe gönderilecek. 

KAYNAK: FANATİK
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL