Arda Turan: Pişman değilim, oyum 'evet'

Referandum sürecinde oyunun rengini belli eden Arda Turan, başından beri Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanında olduğunu söyledi.

Arda Turan: Pişman değilim, oyum 'evet'
Arda Turan: Pişman değilim, oyum 'evet'
GİRİŞ 12.02.2017 12:36 GÜNCELLEME 12.02.2017 21:16
Bu Habere 59 Yorum Yapılmış

Barcelona'da futbol hayatını sürdüren Milli yıldız Arda Turan, Cumhurbaşkanlığı sistemini getirecek anayasa değişikliği teklifini desteklediğini açıklamıştı.

PİŞMAN DEĞİLİM

16 Nisan'daki referandumda "evet" oyu kullanacağını söyleyen Arda Turan, açıklamalarından dolayı pişman olmadığını söyledi.

"BAŞINDAN BERİ ERDOĞAN'I DESTEKLİYORUM"

Sözcü gazetesinden Özlem Gürses'e konuşan Milli yıldız, "Ben başından beri Erdoğan'ı destekliyorum, yaptıklarına inanıyorum." dedi.

Arda Turan, oyunu açıklamaktan rahatsız olmadığını ancak düşmanca ortamdan dolayı mutsuzluk yaşadığını sözlerine ekledi.

İNGİLİZLERİN HOŞUNA GİTMİYOR

İngiliz İndependent gazetesi, Arda Turan'ın referandumda evet oyunu kullanağını açıklamasının ardından, durumdan rahatsız olduğunu gösteren bir haber yayımlamıştı.

YAZDIR
YORUMLAR 59
 • cevat 1 yıl önce Şikayet Et
  siyaset ile spor farklı şeyler ...çorba yapmayalım
  Cevapla
 • ismail 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah razı olsun ARDA, insan sevdiğinin yanındadır, bir tarafta hayır diyen PKK,HDP,FETÖ; diğer tarafta bunların düşmanları olan ve EVET diyecekler.. bir düşünün hangi taraftayız
  Cevapla
 • Ferman 1 yıl önce Şikayet Et
  Cin seddi uzaydan bile gözüküyor türk milleti düsmanina korkudan bunu yaptiriyorsa bunlarin da korkusu RTE bunlara yaptiracak isler
  Cevapla
 • Ferman 1 yıl önce Şikayet Et
  korkuyorlar cünkü türkiye cumuriyeti kurulusunun ilk gününde biri bunlara demis ki saglam bir liderleri olursa 1 asir gecmez ki osmanli devleti külerinden dogar basimiza cöker düyayi feth eder bu türkler ///korkunun ecele faydasi yok osmanliyi oyunla altinla hainleri satin alarak yikabildin yaraladin ama öldüremedin simdi osmanli türk iyilesti parasi da var akili siyaset gercek bir lideri de var korkun kork dünya kork
  Cevapla
 • memooo 1 yıl önce Şikayet Et
  bunlar sessız cığliktan ne anlar şamara alıştılar alışkanlık yaptı heralde
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle