Beşiktaşlı yöneticiden kura yorumu

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Emre Kocadağ, Türkiye Kupası’nı kazanmayı amaçladıklarını söyleyerek, Denizlispor maçıyla ligde seriyi devam ettirmek istediklerini ifade etti.

Beşiktaşlı yöneticiden kura yorumu
Beşiktaşlı yöneticiden kura yorumu
GİRİŞ 06.11.2019 16:59 GÜNCELLEME 06.11.2019 16:59

Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur Kura Çekimi’nde 24 Erzincanspor ile eşleşen Beşiktaş’ta Yönetim Kurulu Üyesi Emre Kocadağ açıklamalarda bulundu. Türkiye Kupası’nın çok önemli bir organizasyon olduğunu ifade eden Kocadağ, “Türkiye Kupası önemli bir organizasyon, bizim de önemsediğimiz bir kupa. Beşiktaş, adının olduğu yerde kupanın sahibi olmak için elinden geleni yapar. Erzincan güzide bir kulübümüz. Erzincan’a gitmekten keyif alacağız. İnşallah kazasız belasız şekilde gideriz ve turu da geçmek için elimizden geleni yapacağız” dedi.

“Üst sıralarda olacağız”

UEFA Avrupa Ligi’nde yarın oynanacak olan Braga maçının ülke puanı için önemli olduğunu söyleyen Kocadağ, “Avrupa’da başarı ülke puanı için çok önemli. Başarılı şekilde dönmek istiyoruz. Ligde de 2 galibiyetlik bir serimiz ve son 4 maçta topladığımız 10 puan var. Milli maç arası öncesinde Denizlispor maçını da kazanarak üst sıralarda olacağız” diye konuştu.

24 Erzincanspor Yöneticisi Haşim Keskin: “Beşiktaş’ı ağırlayacağımız için heyecanlıyız”

Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu’nda Beşiktaş ile eşleşen 24 Erzincanspor Yöneticisi Haşim Keskin, Beşiktaş gibi büyük bir takımı Erzincan’da ağırlayacakları için heyecanlı olduklarını ifade etti.

Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur Kura Çekimi’nde Beşiktaş ile eşleşen 24 Erzincanspor’da Yönetim Kurulu Üyesi Haşim Keskin, İHA muhabirine açıklamalarda bulundu. Kura çekimi sırasında Beşiktaş’la eşleşmeleri sırasında "Braga’ya yedeklerle gittiler, bize de böyle gelsinler" diyen ve bu cümlesi hatırlatılan Keskin, "Hayırlısı olsun. Erzincan olarak daha önce Galatasaray’ı ağırladık, şimdi de kısmet Beşiktaş’ı ağırlamaktaymış. Erzincan’ı iyi bir sonuçla temsil edeceğimizi düşünüyoruz. Braga'dan daha kötü bir takım olmadığımızı inşallah Erzincan’daki ve buradaki maçlarda göstereceğiz. Erzincan’ın gezilmesi ve görülmesi gereken bir şehir olduğunu söylüyoruz. Geçen sene Galatasaraylılar görmüştü Erzincan’ı, bu sene de Beşiktaşlılar görecek" ifadelerini kullandı.

"Erzincanlıyız, heyecanlıyız"

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Emre Kocadağ ile kura çekiminin ardından yaptıkları sohbetle ilgili konuşan Haşim Keskin, "Emre Bey’e iyi niyetlerimizi söyledik. Kendisi de iyi niyetlerini bizlere aktardı. Üşüyeceklerini söylediler ve biz de 'Sizi ısıtırız' dedik. İki taraf da iyi niyetleriyle 'Hayırlı olsun' dedi. Böylesine büyük bir takımı Erzincan’da ağırlamaktan çok mutluluk duyacağız. Biz Erzincanlıyız, canız, biraz da heyecanlıyız. Biraz sağlam giyinsinler. Erzincan biraz serttir. Onları saygı ve sevgiyle karşılayıp ağırlayacağız" diye konuştu.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR