Bakasetas ve Nwakaeme için seferberlik!

Göztepe maçında oynamayan Bakasetas ve Nwakaeme için sağlık ekibi seferber oldu. Abdullah Avcı, iki kilit oyuncunun Rize mücadelesine yetişmesini istedi.

Bakasetas ve Nwakaeme için seferberlik!
Bakasetas ve Nwakaeme için seferberlik!
GİRİŞ 26.10.2021 12:05 GÜNCELLEME 26.10.2021 12:05
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Kritik Göztepe virajını kayıpsız geçen Fırtına, şimdi Çaykur Rizespor maçına kilitlendi. İzmir’de galip gelmesine rağmen sezonun en etkisiz takım performanslarından birini gösteren Trabzonspor’da, teknik direktör Abdullah Avcı iki kilit oyuncu; Bakasetas ile Nwakaeme’nin mutlaka yetiştirilmesini istedi. Sağlık ekibi, her iki yıldız için de seferber oldu. Sol kasığında birinci derece yaralanma olan Nwakaeme, hafta içinde kendini deneyecek. Bakasetas’ın durumu ise daha iyi gözüküyor. Adalesinde gerilme bulunan Yunan yıldız, izin gününde dahi tesislere gidip tedavi oldu ve hafif tempoda kısa bir çalışma gerçekleştirdi.

İşte sakatlık raporu...

Nwakaeme ve Bakasetas’ın durumu yakından takip edilirken, Abdülkadir Ömür ve Dorukhan’ın da Rize mücadelesinde oynamaları bekleniyor. Kolu ince alçıya alınan Yusuf Sarı’nın yetişmesi zor. Koita belirsiz. Bruno Peres, Trondsen ve Abdulkadir Parmak ise kadroda yer almayacak.

YORUMLAR 3
 • misafir 2 yıl önce Şikayet Et
  Koita hiç görmedik
  Cevapla
 • Alper 2 yıl önce Şikayet Et
  Bu sezon şampiyon olun dünyaya şampiyonluk nasıl kutlanır gösterelim dünyanın en büyük şehir takımı
  Cevapla
 • Mehmet keser01 2 yıl önce Şikayet Et
  Trabzonspor un Sağlık ekibi doktor fizyoterapist kondisyoner hepsini kovmak şart. Bu kadar kadar sakatlık normal değil. Ahmet agaoglu cimrilik yapma klube en iyi doktoru getir
  Cevapla