Ağaoğlu Karaman'ın ayrılık sebebini açıkladı!

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Ünal Karaman ile yolların ayrılmasının ardından açıklamalarda bulundu.

Ağaoğlu Karaman'ın ayrılık sebebini açıkladı!
Ağaoğlu Karaman'ın ayrılık sebebini açıkladı!
GİRİŞ 30.12.2019 16:12 GÜNCELLEME 30.12.2019 19:09
Bu Habere 100 Yorum Yapılmış

TRT Spor canlı yayınına katılan Ağaoğlu'nun açıklamaları şu şekilde:

 

 

"Hoca ile ilgili puan kaybettiğimiz maçlar sonrasında eleştiriler yapıldığında, kulüpte yaşanan her türlü olumsuzluğun tek sorumlusu benim dedim. Yanlış taktiğin de, pas hatasının da, yönetimsel yanlışın da sorumlusu benim dedim. Konyaspor maçı sonrasında, özellikle 4-5 haftalık futboldan memnun olmadığımı, göze hoş gelmeyen bir futbol ortaya koyan Trabzonspor olduğunu söyledim. Ben öz eleştiri yaptım, anladığım kadarıyla sayın hocamız eleştiriyi kendi üzerine almış."

"AYRILMAYI KAFASINA KOYMUŞ"

"Beni yemeye çalışanların boğazına takılırım gibi ifadeler kullandı hocamız. Gelmiş olduğumuz noktada, ayrılmayı kafasına koymuş, bu yönde düşünce oluşmuş kendisinde. Dün akşam üstü divan başkanımızla yapmış olduğumuz görüşmede de bunu ifade etmiş."

"HAYAL KIRIKLIĞI VAR"

"Kırgınlık var mı? Hayal kırıklığı var. Hocanın, oyuncunun yaptığı hatanın sorumluluğunu ben üzerime almıştım. Böyle bir insanın yaptığı eleştiriyi hocanın kendi üzerine alması hayal kırıklığı yarattı."

 

YENİ TEKNİK DİREKTÖR...

"Yok Şota hoca ile anlaşıldı, filan hoca ile anlaşıldı. Bilgi kirliliği var. Şu anda herhangi bir teknik direktör ismi gündemde değil. Gündemimizde bir teknik direktör yok. Şu ana kadar hiç kimseyle de görüşmedik. Şu an itibariyle mevcut teknik ekiple devam ediyoruz. Hüseyin Çimşir 1,5 yıldır Ünal Hocanın ekibindeydi. Sezon ortasında Trabzonspor'un yükünü taşıyacak hocayı bulmak o kadar kolay bir şey değil ama ihtimal dışı da değil. Yapı sağlam. Tuğla eksilebilir ama bir şey olmaz"

"SOSA'NIN TEKNİK HEYETTE KALMASINI İSTİYORUZ"

"Jose Sosa'nın kulüpte kalıp ilerde teknik heyette yer almasını istiyoruz. Bunu kendisine de ilettik. Kimsenin hiçbir endişesi olmasın, bu mücadele kaldığı yerden devam edecek."

YORUMLAR 100
 • yunus 3 yıl önce Şikayet Et
  Her ne olursa olsun takım kötü futbolda oynasa bunun sonucunun sahada mağlubiyet ve puan sıralamasında çok altlarda olmak ancak hocanın gönderilişini haklı kılabilirdi bu gidiş haklı gerekçelere dayanmıyor.Göze gelen oyun oynanmıyordu derken sen hocanın istediği oyuncuları aldın mı bakalım önce birde bunu düşün başkan...
  Cevapla
 • TS61 3 yıl önce Şikayet Et
  Bu saatten sonra bize düşen başkana sahip çık ak olacak. Ünal hoca çok iyi bir insan, onu da çok seviyoruz, Trabzonun çocuğudur diyoruz. Olan oldu. İyi bir teknik direktör ile yola devam etmek gerekiyor. Unutmamak gerekir ki, başkanımızda zor günlerde bu takımı bataktan çıkarttı.
  Cevapla
 • Trabzonsporlu 3 yıl önce Şikayet Et
  Avrupa Ligi grup sonuncusu olmak sizin için başarısızlık değil midir? Ligde 19 puan kaybı. Kimse kendini kandırmasın başarılı değildik diğer takımlar kötü olduğu için idare eder görünüyoruz.
  Cevapla
 • cem 3 yıl önce Şikayet Et
  saçma sapan konuşuyor sonra hoca yanlış anlamış çocuk mu var senin garşında başgan hade bakem ne halt etcen bundan sonra eski günlere dönüş
  Cevapla
 • Oflu 3 yıl önce Şikayet Et
  Bence herkes gururunu bir kenarı atıp, aklını başına alıp iyice düşünmeli. Kaybeden Trabzonspor oluyor. Hiç görülmemiş bir şey yapıp Ünal hocanın tekrar hemen takımın başına geçmesi gerek. Şeytanın bacağını kırmak gerek, düşmanları sevindirmemek gerek. Futbolcular da, taraftar da bu durumdan hoşnut değil...
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle