Trabzonspor'dan üyelik aidatı açıklaması

Trabzonspor Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, aidat borcu olan üyelerin üyelik aidatlarını en geç 22 Mayıs 2019 tarihine kadar ödemeleri gerektiğini söyledi.

Trabzonspor'dan üyelik aidatı açıklaması
Trabzonspor'dan üyelik aidatı açıklaması
GİRİŞ 15.04.2019 13:55 GÜNCELLEME 15.04.2019 13:55
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, iki yıl ve üzeri aidat borcu olan üyelerin aidatlarını en geç 22 Mayıs'a kadar ödemeleri gerektiğini bildirdi.

Sağıroğlu, bordo-mavili kulübün internet sitesinden yaptığı açıklamada, Trabzonspor Kulübü Derneği tüzüğünün 19/b maddesine göre iki yıl ve üzeri aidat borcu olan üyelerin ödemelerini yapmamaları halinde üyeliklerinin sonlandırıldığını belirterek, şunları kaydetti:

"Bilindiği üzere kulübümüz tarafından 22 Mart 2019 tarihinde duyuru yaptık ve üyelik borçlarının ödenmesiyle ilgili 60 günlük yasal sürenin başladığını ilan ettik. Şimdiye kadar 574 kişi ödemesini gerçekleştirdi. Bu süre 22 Mayıs 2019'da sona erecek. Haliyle yasal süre içinde aidatlarını ödemeleri gerekiyor. Aksi takdirde 10 binin üzerindeki üyemizin üyelikleri düşürülecektir. Üyelerimiz gerek internet gerek banka havalesi gerekse kulübümüzden ödemelerini yapabilirler."

KAYNAK: AA

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 1
  • serif 1 yıl önce Şikayet Et
    uefa sizede gereken cezayi mutlaka verecektir
    Cevapla