Ahmet Ağaoğlu'ndan bayrak sitemi

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Şenol Güneş Kompleksi’nde oynanan Türkiye - Rusya maçında tribünlerde bayrakların yere düşmesinin rüzgar sonucu olduğunu belirtti, sosyal medyada paylaşılan fotoğraflarla algı yaratılmaya çalışıldığını söyledi.

Ahmet Ağaoğlu'ndan bayrak sitemi
Ahmet Ağaoğlu'ndan bayrak sitemi
GİRİŞ 08.09.2018 17:48 GÜNCELLEME 08.09.2018 17:48
Bu Habere 11 Yorum Yapılmış

Bordo mavili kulübün başkanı Ağaoğlu, konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Sosyal medyada dün geceden beri paylaşılarak şehrimiz ve taraftarımız üzerinde olumsuz bir algı yaratılmaya çalışılan fotoğrafa şöyle bir dikkatlice bakalım; Koltuk üzerlerinde ve yerde bayrak ve federasyonun dağıttığı paketlerin haricinde tek bir çöp parçası dahi yok. Yani fotoğrafın maç öncesi çekildiği apaçık ortadayken, rüzgarın suçunu taraftarımızın üstüne yükleyerek olumsuz bir algı yaratma çabalarının hangi prematüre beyinlilerin ürünü olduğunu anlamak çok da zor değil. Bu düşünce içerisinde olan zavallılar şunu iyi bilsinler ki; bir toplumun en güçlü olduğu yerden kalleşçe vurmaya çalışmak, yapılabilecek en aptalca hatadır” ifadelerine yer verdi.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

ETİKETLER
Trabzon
YAZDIR
YORUMLAR 11
 • Karadenizli 1 yıl önce Şikayet Et
  Trabzon vatansever insanların şehridir zaten başkan açıklamış. Öküz altında buzağı aramasın kimse.Dinimiz ve bayrağımız uğruna ölürüz nokta
  Cevapla
 • ahmet kaptan 1 yıl önce Şikayet Et
  Trabzon Lisesi öğrencileri Çanakkale Savaşında cepheye gittiği için 3 fönem mezun veremedi. Yoklama defterine "geri dönemediler" yazıldı. Siz neyin kafasını yaşaysunuz.
  Cevapla
 • hep burda. 1 yıl önce Şikayet Et
  şu yorum yapanlar acaba haberi okuma zahmetine neden katlanmıyorlarki. ya adam açıklama tapıyor bu görüntü maç başlamadan önce çekilmiş ve yerdeki bayraklar rüzgardan dolayı oluşmuş görüntü şu Trabzon insanının bayrak sevgisini bilmeyen embesil tipler o bayrak bu milletin kanıyla oluşmuş bir olgudur öyle siyasi salogan olsun diye tahrif edilmiş bez parçası taşıyan aptallar bayrak ay ve Yıldız’dan oluşur üzerine başka slogan istemez.
  Cevapla
 • abdu el kerim 1 yıl önce Şikayet Et
  ne bekliyorduk. gurcistan macinda gormustuk tarihte....
  Cevapla
 • Aslan 47 1 yıl önce Şikayet Et
  Şuna bak savaş alanı mı burası
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle