Nevzat Aydın'dan transfer açıklaması

Nevzat Aydın, Trabzonspor'un transfer çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Nevzat Aydın'dan transfer açıklaması
Nevzat Aydın'dan transfer açıklaması
GİRİŞ 23.07.2016 11:48 GÜNCELLEME 23.07.2016 11:48

Aydın, Slovakya'nın Trencin ekibinden transfer ettikleri Matus Bero'nun çok özel bir oyuncu olduğunu belirtti.

İşte Nevzat Aydın'ın sözleri:

"Slovakya'nın bundan sonraki jenerasyonunun en önemli yıldız adaylarından biri. Bundesliga kulüpleri peşindeydi ama çok ısrarcı olduk. Kampa geldi ve Ersun hoca ile görüştü. O görüşme de transferde etkili oldu" dedi.

Bero 8 numara da, 10 numara da oynayabiliyor. Gol bölgelerine yakın, asist yapmayı seviyor. Takımın oyunu ileriye yıkmasında, gol pozisyonu yakalanmasında çok katkı sağlayabilecek bir isim. Scout ekibinin tespit edip bize kazandırdığı bir oyuncu.

Birkaç bölgeye yaş olarak daha tecrübeli isimler bakıyoruz. Bu tecrübeliler dışında, baktığımız oyuncuların neredeyse tamamı 25 yaşın altındaki oyuncular. Futboluna daha fazla değer katıp, Avrupa'nın önemli liglerine gitmek isteyen genç oyuncuları düşünüyoruz. 

DARBE REZALETİ

Doğru hareket ediyoruz ama ne yazık ki bizim dışımızdaki birçok engelle karşılaştık.Kulübün finansal durumu, önceki yapılmamış ödemeler, Türkiye'deki karışıklıklar, cuma gecesi yaşadığımız rezillikler, Avrupa'da olamamamız dahil. Hepsi aleyhimize durumlar. İnşallah Bero ve ona benzer transferlerle Trabzon'a yakışır bir kadro kuracağız.

Doğru futbolcuları bulduk ve kadromuza katmaya çalışıyoruz. Bu isimler dışında bir forveti daha renklerimize bağlayacağız.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

ETİKETLER
Trabzonspor
YAZDIR