Cardozo transferinde sahte belge şoku!

Trabzonspor’un yıldız forveti Oscar Cardozo’ya transfer tekliflerinin artmasıyla sahte menajerler türemeye başladı.

Cardozo transferinde sahte belge şoku!
Cardozo transferinde sahte belge şoku!
GİRİŞ 15.02.2016 15:35 GÜNCELLEME 16.02.2016 08:33
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Trabzonspor’un yıldız forveti Cardozo’ya transfer tekliflerinin artmasıyla sahte menajerler türemeye başladı. Bunun son halkası ise Cardozo’nun Çin’e transfer dedikodularının çıktığı birkaç gün önce yaşandı.

Günebakış gazetesinden Mehmet Karagöz'ün haberine göre; Cardozo’nun transferine aracı olmaya çalışan M.Ş. isimli kişi, Çin kulüpleri ile bağlantılı olan yurt dışındaki bir menajerle irtibata geçip, "Trabzonspor ile sıkı bağlantılarım var. Her türlü yetki ve transfer belgesi alırım…" diyerek kendisini tanıttı.

M.Ş.’ye "Yetki belgesi varsa Cardozo’ya Çin’den teklifler getirebilirim…" diyen yurt dışındaki bir menajerin ise M.Ş’den yetki belgesi istediği öğrenildi. Bunun üzerine M.Ş.’nin, Cardozo’nun yetki belgesinin altında Trabzonspor Asbaşkanı Ahmet Çubukçu’nun imzasını taklit edip yurt dışındaki menajere gönderdiği iddia edildi. Yurt dışındaki menajer ise bu belgeyi Çin kulüplerine gösterirken, “Bu belge ve imza sahte” cevabı ile karşılaştı.

Bunun üzerine Trabzonspor Asbaşkanı Ahmet Çubukçu da konu ile ilgili olarak “Belge üzerindeki imza benim değil, zaten Şubat ayı bu yıl 29 çekiyor. Belgede ise 30 Şubat yazıyor. Buradaki imzanın uzaktan yakından benim imzamla ilgisi yok. Benim imzamı taklit etmeye bile çalışmamış. Belgeyi karalamış” cevabını verince kötü niyet olduğu net bir şekilde ortaya çıktı.

Bunun üzerine ise yurt dışındaki menajerin, M.Ş. isimli kişi hakkında evrakta sahtecilik suçundan suç duyurusu bulunacağı öğrenildi.

ETİKETLER
oscar cardozo
YAZDIR
YORUMLAR 1
  • mustafa kk 4 yıl önce Şikayet Et
    bunuda satarsanız artık ben size ne diyim amatör ligde oynarsınız
    Cevapla