Emre Belözoğlu'ndan Seçil Erzan açıklaması! "İşin rengi değişti"

MKE Ankaragücü Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, şu sıralar kamuoyunu oldukça meşgul eden "yüksek karlı gizli fon" adıyla bilinen dolandırıcılık davası için dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Emre Belözoğlu'ndan Seçil Erzan açıklaması! "İşin rengi değişti"
Emre Belözoğlu'ndan Seçil Erzan açıklaması! "İşin rengi değişti"
GİRİŞ 29.01.2024 12:59 GÜNCELLEME 29.01.2024 14:17
Bu Habere 104 Yorum Yapılmış

Süper Lig ekiplerinden MKE Ankaragücü'nde teknik direktörlük yapan Emre Belözoğlu, dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Kamuoyunda "yüksek karlı gizli fon" adıyla bilinen dolandırıcılık davası ile ilgili kendisine sorulan soruya yanıt veren Belözoğlu, sürecin takipçisi olduklarını belirtti."SÜPERMARKET ÇALIŞANINA GÜVENMEDİK"

Emre Belözoğlu, mağdur olduğu ve kamuoyunda "yüksek karlı gizli fon" adıyla bilinen dolandırıcılık davasıyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

"Biz bir bankacılık işlemi yapacağımızı düşünerek, kuzenim vasıtasıyla bir yatırıma giriştik. Daha sonra işin ikinci, üçüncü gününde renginin değişmesine şahit olduk. Bize bankacılık işlemi yapıldığına dair kağıtlar verildi. Biz yine de buna güvenmedik ve bankaya kendisini şikayet ederek, bankanın müfettişlerini getirttik. Daha sonra da polislerin gelmesini isteyerek hukuksal haklarımızı kullandık. Şu an bu sürecin takipçisiyiz. Ne yazık ki popülist bir şekilde, insanların acılarından, yaşamış oldukları sıkıntılarından beslenen bir güruh var. Onlara söyleyebileceklerim, Allah onlara vicdan versin. Burada bir süpermarket çalışanı değil, bir banka müdürünün, bankacılık işlemi yaptığını söyleyerek, elimize bankanın kendi ürettiği kağıtlarla vermiş olduğu şeylere inandık. Onun dışında söyleyecek bir şeyim yok."

KAYNAK: AA
Osman Kocaer Haber7.com - Spor Editörü
Haber 7 - Osman Kocaer

Editör Hakkında

26 Temmuz 1997'de Ankara'da doğdu. Lisans eğitimini 2020 yılında Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünden mezun olarak tamamladı. Gazeteciliğe 2017 yılında Konya'da başladı. 2022'nin Haziran ayından itibaren Haber7.com'da spor editörü olarak çalışmaya devam etmektedir.
YORUMLAR 104
 • Alemdar 4 ay önce Şikayet Et
  Bunların işi gücü olayı bankanın üzerine yıkmak ,kadından parayı alamayacaklarını biliyorlar ,bunlar haddinden fazla uyanık
  Cevapla
 • çerkezoğlu 4 ay önce Şikayet Et
  Hani derlerya zenginlik başa bela yahu milyon dolarları olanların yaptıklarına bir bak bir tarafta simidi pahalı diye yiyemiyenler bir tarafta bunlar ve aynı ülkede yaşıyoruz sözün bittiği yerdeyiz
  Cevapla
 • Çerkezoğlu 4 ay önce Şikayet Et
  Böylelerin gözü doymaz bunlar anca cebini düşünürler
  Cevapla
 • Hasan 4 ay önce Şikayet Et
  Gozunuzu toprak doyurur, merak etmeyin
  Cevapla
 • fuzul 4 ay önce Şikayet Et
  Nedense ''Dinsizin hakkından imansız gelir' diye bir söz hatırladım...
  Cevapla
 • orhan 4 ay önce Şikayet Et
  o kadar paranız var daha ne faiz peşindesiniz
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle