Diagne'den Onyekuru yorumu! "Doğru bulmuyorum"

Fatih Karagümrüklü futbolcu Mbaye Diagne, Galatasaray maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Diagne'den Onyekuru yorumu! "Doğru bulmuyorum"
Diagne'den Onyekuru yorumu! "Doğru bulmuyorum"
GİRİŞ 23.04.2023 10:26 GÜNCELLEME 23.04.2023 10:26

Fatih Karagümrüklü futbolcu Mbaye Diagne, Galatasaray maçı öncesi konuştu.

Onyekuru'nun Galatasaray maçı bitiminde sahada sarı kırmızılı futbolcuların yanında kalmasıyla ilgili Mbaye Diagne yaptığı açıklamada, "Herkes kendi bakış açısıyla bakabilir. Ben bireysel olarak böyle bir şey yapmam. Çünkü ben kaybedince çok sinirlenen, hazmedemeyen biriyim. İçeri girerim direkt. Sonra göreceğim birileri varsa görürüm. Bu benim kendi bireysel düşüncelerim." dedi.

Diagne, "Onyekuru genç bir arkadaşımız. Galatasaray'da uzun süre forma giydi, orayı ailesi gibi benimsediği kişiler var. Onlarla öyle bir şekilde beraber olmak istedi. Çok doğru bulmuyorum. Kendisi de ilerleyen dönemlerde bunu anlayacaktır. Ben ilk maç Karagümrük'te, Galatasaray'a karşı oynadım. Maalesef maçı kaybettik. Maçtan sonra hiç öyle bir şey olmadı. Üzgün ve sinirli olarak içeri gittim. Görmem gereken Gomis vardı, onunla da içeride görüştüm. Ben bunu yapmam ama herkes kendi düşüncesiyle yorumlayabilir. Benim düşüncem bu şekilde." ifadelerini kullandı.

Mehmet Can Belören Haber7.com - Spor Sorumlusu
Haber 7 - Mehmet Can Belören

Editör Hakkında

Gazeteciliğe 2007 yılında Marmara FM'de başladı. 2009 yılından bu yana Haber7.com kadrosunda yer alıyor. Haber7.com'da gündem editörü, görsel editör, spor editörü görevlerinde bulundu. Şu an Haber7.com Spor Sayfası sorumlusu olarak meslek hayatına devam etmektedir. Mehmet Can Belören; Medya ve İletişim ile Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezundur.