Murat Sancak'ın istifa cevabı gündem oldu!

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, hakkında çıkan istifa iddialarını yalanladı ve Mustafa Sandal'ın bir döneme damgasını vuran "Pazara kadar" şarkısını paylaştı.

Murat Sancak'ın istifa cevabı gündem oldu!
Murat Sancak'ın istifa cevabı gündem oldu!
GİRİŞ 19.03.2023 13:55 GÜNCELLEME 19.03.2023 15:07
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Hakkında çıkan istifa edeceği iddialarına daha önce pazar günü cevap vereceğini belirten Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, sosyal medya hesabından ilginç bir paylaşımda bulundu.

Mustafa Sandal'ın "Pazara kadar" şarkısını paylaşan Sancak yaptığı açıklamada, "Herkese günaydın, pazar gününü iple çeken, (istifa et diyenler) cevabım şarkı sözlerinde, ayrıca çok üzülmeyin her günü sizin için bayram ilan edip, her gün birinizi başkan vekili olarak atayacağım. Buyurun gelin, görün, yaşayın, siz istediniz diye yüzde 99 taraftarlarımızı yüzüstü bırakmam" ifadelerini kullandı.

Mustafa Sandal'ın bir döneme damgasını vuran "Pazara kadar" şarkısında, "Pazara kadar değil mezara kadar. Gelirim seninle fizana kadar. Ayrılmak yok en son gün bile. Tarih bizi yazana kadar" sözleri yer alıyor.

Mehmet Can Belören Haber7.com - Spor Sorumlusu
Haber 7 - Mehmet Can Belören
YORUMLAR 2
  • Boztepe 52 1 hafta önce Şikayet Et
    Ne. Yazmistim ahnen arkasindayim bunun bildigi Delili falan yok yanliz. Erden Timur. Var çünkü tam. 14. Maçin çogu rakip. Hep. Eksik. Olmadı. Penaltı. Oda olmadı alani. Sivasın puanı veya. Puanları çalindı. Madem TFF. Mhk. Devlete bağli. Bunların. Bakanı. Vs. Bu işi bir. Araştırmali. Bu böyle ğitmez. Şahsen benim. İçin gençlik ve spor bakanliği. Yok. Hükmünde
    Cevapla
  • Vatandas 1 hafta önce Şikayet Et
    Ak parti adana millet vekili olcak
    Cevapla