Yıldız futbolcu deprem anını anlattı! "Otel gözlerimin önünde çöktü"

Kasımpaşa'nın Kamerunlu golcüsü Stéphane Bahoken, Fransa basınına Türkiye'de yaşanan depremle ilgili konuştu. Şok yaşadığını söyleyen Bahoken, "Otel gözlerimin önünde çöktü" dedi.

Yıldız futbolcu deprem anını anlattı! "Otel gözlerimin önünde çöktü"
Yıldız futbolcu deprem anını anlattı! "Otel gözlerimin önünde çöktü"
GİRİŞ 08.02.2023 00:02 GÜNCELLEME 08.02.2023 00:02

Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa forması giyen Stéphane Bahoken, Le Parisien'e röportaj vererek Türkiye'de yaşanan deprem hakkında konuştu.

Süper Lig'de pazar günü Hatay'da oynanan ve Hatayspor'un 1-0 kazandığı Kasımpaşa maçının ardından sabah saatlerinde Türkiye'yi yasa boğan deprem haberleri geldi. Hatay'dan hareket etmeden önce Kasımpaşa kafilesi de depremden etkilenenler arasındaydı. İstanbul ekibinin Senegalli golcüsü depremde yaşadıklarını Fransa medyasına anlattı.

Hayatta kalmalarının mucize olduğunu söyleyen Bahoken, "Otelimizin depreme karşı dayanıklı olması ölmemizi engelledi. Birçok binada orantısız hasar oluştu. Hatta bir otel gözlerimin önünde çöktüğünü gördüm." dedi.

"Hayatımın korkusunu yaşadım"

"Hayatımın korkusunu yaşadım" diyen Bahoken, "Başka bir otelde kalsaydık başıma tavan yıkılırdı! Ölümden kaçtık. Çok korktum" dedi.

Kasımpaşa'nın Trabzonspor'dan kiraladığı Fode Koita ise L'equipe'e konuştu. Gineli oyuncu, "O iki dakika bana en az bir saat gibi geldi" yorumunda bulundu.

KAYNAK: NTV SPOR
SeyfullahKAYGUSUZ Haber7.com - Editör
Haber 7 - SeyfullahKAYGUSUZ

Editör Hakkında

1998 yılında Sivas'ta doğdu. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Gazeteciliğe 2016 yılında başladıktan sonra çeşitli TV, ajans ve haber sitelerinde görev aldı. 2021 yılında Haber7.com ailesine dahil oldu. Meslek hayatına Haber7.com'da 'Spor Editörü' olarak devam etmektedir. Osmanlıca ve İngilizce bilmektedir.