Emre Belözoğlu'ndan 7-0'lık tarihi skorun ardından olay sözler: G.Saray'a teşekkür ederim

Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, "Galatasaray'a teşekkür ediyorum, oyuncularımızın seviyesini bize göstermiş oldular. Haddimizi bilmemiz gerektiğini gösteren net bir maç oldu." dedi.

GİRİŞ 12.11.2022 22:27 GÜNCELLEME 14.11.2022 00:40
Bu Habere 153 Yorum Yapılmış

Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, Galatasaray'a mağlup oldukları 7-0'lık tarihi maç sonrası açıklamalarda bulundu. Emre Belözoğlu'nun açıklamaları şu şekilde:

"Galatasaray'a teşekkür ediyorum"

"Öyle zorlu falan bir maç olmadı. Galatasaray'a teşekkür ediyorum, oyuncularımızın seviyesini bize göstermiş oldular. Haddimizi bilmemiz gerektiğini gösteren net bir maç oldu. Galatasaray'ı ve Okan hocayı tebrik ederim. Sorumluluk tamamen benim. Alışılmış bir oyun değil bizim adımıza. Söyleyebileceklerim bu kadar.""Bizim için gerçekten çok acı verici"

"Bizim için gerçekten çok acı verici, kötü bir gece. Takımım adına, kendi adıma çok üzgünüm. Bizim için çok acı bir ders oldu. Bu arkadaşlar sezon başında gelebileceğimiz seviyeyi de gösterdi ama oyuna bağlı kalmayıp, hepimize seviyemizi gösterdiği maç oldu. Galatasaray’ı ve Okan hocayı tebrik ediyorum"

"Hepimize seviyelerimizi gösteren bir maç oldu"

"25. maçımızı oynadık. Bugün çok ekstra, çok değişik bir maç oldu. Bizim dışımızda da ülkede bu skoru hayal etmiyordu diye düşünüyorum. Çok ciddi bireysel hatalar var yediğimiz gollerde. Bunun sorumluluğunu da ben alıyorum. Bu oyun bize başarıyı da getirdi. İçinde bazen böyle oyuncu performanslarının dalgalanmasıyla beraber yaşayacağımı sıkıntıları da hissediyordum. Hatay maçı için yediğimi goller başka bir senaryonun golleriydi. Bugün yediğimi goller bence çok acı bir hikayenin gerçeğiydi. Hepimize seviyelerimizi gösteren bir maç oldu. Seviyemiz derken yanlış anlaşılmasın. Neler yapabileceğimizi gösterdik aslında. En ufacık boşlamada böylesine yüksek kaliteli oyuncuları olan takımlara karşı nasıl duruma düşebileceğimizi de yaşamış olduk"

SeyfullahKAYGUSUZ Haber7.com - Editör
Haber 7 - SeyfullahKAYGUSUZ
YORUMLAR 153
 • Çorumlu 4 ay önce Şikayet Et
  emre hoca sende federasyonun kapısında yatarsan hakemler senide destekler gs li yöneticiler federasyonun kapısında yatmaya başlayalı fener bahçe her hafta on kişi maç yapıyor
  Cevapla
 • Çöpbahçe 4 ay önce Şikayet Et
  Ne cahil bir körsün sen hakemle mi 7 gol attık biz
  Cevapla
 • kartal 4 ay önce Şikayet Et
  maç başlamadan millet dedi bu emre maçı verir gsye kıyak çeker diye.farkıda çiçek ikramı oldu gs ye.bu maç yıllarca unutulmaz bir kara leke oldu
  Cevapla
 • egüler 4 ay önce Şikayet Et
  Bence bu işin içinde bir iş var net ve kesin
  Cevapla
 • Dost acı söyler 4 ay önce Şikayet Et
  Bir teknik direktör için yapılacak en talihsiz açıklama, takım olmak iyi günde de kötü günde de bir arada olabilmektir.Bence Emre henüz hoca olamamış,daha alması gereken çok mesafe var.
  Cevapla
 • Murat 4 ay önce Şikayet Et
  Hayatında ilk defa doğru konuştuğunu gördüm. Dediğin gibi haddini bileceksin.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle