Antalyaspor'dan Fernando Martins açıklaması

Antalyaspor Asbaşkanı Emrah Çelik, ismi Galatasaray ile de anılan Fernando Martins'in kamp sürecinde takıma dahil olacağını söyledi.

Antalyaspor'dan Fernando Martins açıklaması
Antalyaspor'dan Fernando Martins açıklaması
GİRİŞ 30.06.2022 20:06 GÜNCELLEME 30.06.2022 21:48

Antalyaspor Kulübü Asbaşkanı Emrah Çelik, Brezilyalı defans oyuncusu Naldo'nun kulüpten ayrıldığını, orta saha oyuncusu Fernando Martins'in kamp sürecinde takıma dahil olacağını söyledi.

Çelik, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, transfer çalışmalarını değerlendirdi.

Sezon öncesi Ömer Toprak ile üçüncü transferlerini gerçekleştirdiklerini belirten Çelik, "Şu ana kadar yaptığımız üç transferimiz de yerli. Soner Aydoğdu, Ömer Toprak milli takımlarda görev yapmış. Kaleci Alperen Uysal da o seviyelere ulaşacaktır." dedi.

Fernando Martins konusunda sıkıntımız yok

"Çok şükür Fernando konusunda herhangi bir sıkıntımız yok." diyen Çelik, sözlerine şöyle devam etti:

"Haji Wright konusunda da futbolcunun bir duruşu var. Bizden yana olan bir duruşu var. Bakalım zaman neyi gösterecek. Antalyaspor'un menfaatleri doğrultusunda ne gerekiyorsa biz başkan, yönetim, hoca olarak elimizden gelenin en iyisini yapacağız."

Kamp sürecinde takıma katılacak

Çelik, "Sıkıntı yok derken, oyuncuyla anlaşıldı mı?" sorusunu, "Fernando zaten bizim oyuncumuz. Serbest kalma maddesi var ama bizim şu anda bir oyuncumuz. Kamp sürecinde takıma dahil olacak. Hedeflerimiz, planlarımız var. Bu doğrultuda da transferlerimizi gerçekleştiriyoruz. Yapılan transferler, küçük transferler değil. Bir hedefimiz var. İnşallah bu sene o hedefe doğru takım, camia, şehir olarak yürüyeceğiz." diyerek cevapladı.

 

KAYNAK: AA
Osman Kocaer Haber7.com - Spor Editörü
Haber 7 - Osman Kocaer