Berat Özdemir için transfer açıklaması! 'Trabzonspor...'

Gençlerbirliği Başkanı Murat Cavcav, transferde birçok takımla adı geçen Berat Ayberk Özdemir ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Berat Özdemir için transfer açıklaması! 'Trabzonspor...'
Berat Özdemir için transfer açıklaması! 'Trabzonspor...'
GİRİŞ 04.01.2021 15:13 GÜNCELLEME 04.01.2021 15:17
Bu Habere 6 Yorum Yapılmış

TRT Spor'a konuşan Murat Cavcav"Berat için tabii ki teklifler var. Berat bizim göz bebeğimiz. Altyapıdan itibaren elimizde büyüyen genç bir evladımız. Bizim için tüm oyuncularımız değerli ama Berat gibi, Arda gibi, Soner, Halil İbrahim gibi altyapımızdan yetişenlerin yeri çok ayrı. Türkiye’den de Avrupa’dan da takip edenler ve görüştüğümüz kulüpler var. Kulüp ismi söylemem şimdilik doğru olmaz. Ama şunu netleştirmek istiyorum. Bizim için oyuncu eşittir para demek değildir. Unutulmasın, bu arkadaşlarımız tesislerimizde büyüyor futbolcu oluyorlar. Tesislerimizde büyüyen bu çocuklarımızın mutluluğu, geleceği bizim için çok önemli. 'X kulüple anlaştı, Y kulüple anlaştı, şuna, şu fiyata sattılar, şu bu.' İnanın okurken hayret ediyorum. Evet Berat’ı isteyen ve görüştüğümüz kulüpler var. Bunların içinde İstanbul’dan takımlarımız da Trabzonspor da var. Avrupa’dan takip eden takımlar da var. Ama dediğim gibi şu anda bir anlaşma ya da imza söz konusu değil. Acelemiz yok, Berat’ın da acelesi yok. Gençlerbirliği için, yuvası için mücadele etmeye devam ediyor. Berat bizim çocuğumuz, ne biz onu üzeriz, ne de o, yetiştiği kulübünü üzer. Her oyuncunun muhakkak bir hayali vardır. Berat düzgün yetişmiş, iyi bir ailenin evladı. İngilizce ve Fransızca biliyor. Biz geçen yıl Mert Çetin’i Roma’ya gönderdik. Berat da Avrupa’ya transfer olursa, Avrupa’da daha çok tanınır diyoruz. Ama burada kulübün menfaatleri ve oyuncunun istekleri söz konusu. Berat bizim evladımız; onun rızası ve kulübün menfaatleri doğrultusunda hareket edeceğiz" ifadelerini açıkladı.

 

 

YAZDIR
YORUMLAR 6
 • Vatansever 1969 1 ay önce Şikayet Et
  Evladınızı düşünüyorsanız İstanbul’un gece klüplerine değil parlayacağı kulüp olacak olan Trabzonspor’a verirsiniz.
  Cevapla
 • Mustafa gll 1 ay önce Şikayet Et
  para önemli değil, ama.. kulübün menfaatleri söz konusu, bla bla bla
  Cevapla
 • mahmut 1 ay önce Şikayet Et
  Kendi yöneticin çıkıp açıklama yapıyor ama buna rağmen üç kuruş fazla veren takıma satarım diye beklenti içine giriyorsun. Futbolcu eşit paradır diğer söylediklerin martavaldır dır dır dır.
  Cevapla
 • Anadolu43 1 ay önce Şikayet Et
  Piyasayı yükseltmek amaç sonra yabancı transferi yapılınca kıyameti koparırlar
  Cevapla
 • Fırtına Kuşu_61 1 ay önce Şikayet Et
  Sizin olarak kalsın yönetimin yerinde değilim ama almam. takım olarak çok daha tecrübeli futbolculara ihtiyacımız. Biz de Berat çok. Cafer Tosun, Hakan Yeşil vs.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle