TFF'den flaş yayıncı kuruluş açıklaması!

TFF, internet sitesinden yaptığı açıklamada Digitürk ile yapılan görüşmenin detaylarını paylaştı.

TFF'den flaş yayıncı kuruluş açıklaması!
TFF'den flaş yayıncı kuruluş açıklaması!
GİRİŞ 23.07.2020 14:26 GÜNCELLEME 23.07.2020 14:26
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Türkiye Futbol Federasyonu, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada yayıncı kuruluş Digitürk ile yapılan toplantının detaylarını paylaştı.

İşte TFF'den yapılan açıklama:

"Türkiye Futbol Federasyonu ile Süper Lig ve TFF 1. Lig yayın haklarını elinde bulunduran Digiturk yetkilileri arasında bugün bir toplantı yapılmıştır.

Riva'daki toplantıda TFF'yi Başkan Nihat Özdemir, 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, Başkan Vekili Erhan Kamışlı, Genel Sekreter Kadir Kardaş, Digiturk'ü beIN MEDIA GROUP CEO'su Yousef Al-Obaidly, Digiturk Spor İçeriklerinden Sorumlu Grup Başkanı Saad Saleh Al-Hudaifi ve diğer yetkililer temsil etmiştir.

Toplantıda Digiturk yetkilileri, devam eden 2019-2020 sezonuna ilişkin kalan ödemelerin sezonun bitimi ile birlikte tamamlanacağını taahhüt etmiş olup, buna ilişkin sözleşme karşılıklı olarak imzalanmıştır.

Ayrıca, devam eden 2020-2021 ve 2021-2022 sezonlarına ilişkin sözleşme detayları ile, süre uzatılması dahil, her türlü konu masaya yatırılmış, karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmuştur.

Sonraki iki sezonluk anlaşma detayları yeniden değerlendirilecek olup, TFF ve Digiturk, uzun yıllardır devam eden iş birliğinin artarak sürmesi konusunda kararlılığını ortaya koymuştur.

Türkiye Futbol Federasyonu olarak Digiturk'e Türk futboluna değerli katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.

Türkiye Futbol Federasyonu"

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 3
 • Çok pahalı 1 ay önce Şikayet Et
  En fazla 30-35₺ veririm aylık olarak yada hiç izlemem daha iyi biraz mantık ya altı üstü futbol
  Cevapla
 • Abdullah 46&61 1 ay önce Şikayet Et
  En az 5 takımı son haftaya kadar şampiyonluk potasında tutacağınızı söyleyin...astronomik rakamları teklif eder digiturk!!!
  Cevapla
 • koca yusuf 1 ay önce Şikayet Et
  Siz yabancı sınırı koyun bakalım kim izleyecek? adamlar tabi para vermek istemez.
  Cevapla