Quaresma: Harika bir takımımız var

Kasımpaşa'nın yıldız futbolcusu Ricardo Quaresma, Portekiz Milli Takımı ve Portekiz Ligi hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Quaresma: Harika bir takımımız var
Quaresma: Harika bir takımımız var
GİRİŞ 12.11.2019 00:43 GÜNCELLEME 12.11.2019 00:43
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Beşiktaş'tan sezon başı ayrılarak Kasımpaşa'nın yolunu tutan Ricardo Quaresma önemli açıklamalar yaptı.

Portekiz'in EURO2020'ye katılacağından emin olduğunu vurgulayan Quaresma, "Harika bir takımımız var. İki harika maç oynayacaklarını ve zafer kazanacaklarını düşünüyorum. Ronaldo'nun sakatlık durumunu bilmiyorum. Ronaldo harika bir karakter ve her maçta sahada olmak istiyor. Antrenörle birlikte bir karar alacaklardır" dedi.

Ricardo Quaresma sözlerini "Sakatlıklara rağmen milli takımın çok fazla seçeneğe sahip olduğuna ve sahadaki her oyuncunun elinden geleni yapacağına inanıyorum" ifadeleriyle sürdürdü.

EURO2020 HAYALİ

"EURO2020'de oynama hayalin var mı?" sorusunu da yanıtlayan Quaresma, "Şu an sadece işimi yapıyorum. Bu konuda sakinim. Neler olacağını göreceğiz" ifadelerini kullandı.

Portekiz Ligi hakkında da yorum yapan yıldız futbolcu, "Birkaç maç izledim ancak çok formda bir takım göremiyorum. Porto'nun iniş çıkışları oldu. Benfica ve Sporting gelişmeye devam ediyor. Sezon daha yeni başladı. Daha çok maç var" şeklinde konuştu.

"SPORTING FİKRİNİ SEVDİM"

Quaresma, oğlu Rick'nin Sporting altyapısında oynaması hakkında ise "Umarım Ricky, benimkinden daha parlak bir geleceğe sahip olur. Daha 7 yaşında ve yapacak çok şeyi var. Sporting'te olması beni mutlu ediyor. Kulüp, ona burada antrenman yapma fırsatı verdi. Sporting de benim ilk kulübüm olduğu için bu fikri sevdim" dedi.

YORUMLAR 1
  • Mahmut 3 yıl önce Şikayet Et
    Yürü git 2 tane hareket öğrenmişsin istikrar yok bi şey yok. Bi orta yapabiliyor. Karşı cepheden kaleye isabetli şut bile atamıyor. Bunlar da topçuyum diye geçiniyor. Bizim gibi mühendisler top oynasa kalite yükselir. Zeka lazım zeka...Kıvraklık, beceri, hız yetmez. Michael Jordan sadece atletik-becerikli değildi aynı zamanda zekiydi.
    Cevapla