Trezeguet resti çekti! 'Gitmek istiyorum'

Reuters, Trezeguet'in Kasımpaşalı yöneticilerle görüştüğünü ve takımdan ayrılmak için izin istediğini yazdı. Mısırlı oyuncuya Fenerbahçe ve Aston Villa'nın talip olduğu biliniyor.

Trezeguet resti çekti! 'Gitmek istiyorum'
Trezeguet resti çekti! 'Gitmek istiyorum'
GİRİŞ 11.07.2019 12:47 GÜNCELLEME 11.07.2019 12:48

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal'ın transfer listesinde kanat için ilk sırada yer alan Mısırlı Mahmoud Trezeguet ile ilgili Reuters'ten ilginç bir haber geldi.

 

 

Afrika Kupası'ndan Mısır'ın elenmesinden sonra Trezeguet'nin, Kasımpaşa yönetimiyle görüştüğü ve "Ayrılmam için izin verin. Beni isteyen önemli kulüpler var. Buradaki görevimi tamamladım. Şimdi gitmek istiyorum" dediği bildirildi.

Trezeguet'nin, Kasımpaşa tecrübesinin ardından daha fazla deneyim için bir başka kulübü istediği de belirtildi.

 

 

ASTON VİLLA 10 MİLYON VERİYOR

Haberde Mısırlı oyuncunun Kasımpaşa ile etkileyici bir performans ortaya koyduğu ve Türkiye Ligi'nin en iyi oyuncularından biri seçildiği belirtildi.

France Football tarafından da oyuncunun Mart ayında Avrupa'daki en iyi Afrikalı seçildiği vurgulandı. Trezeguet'yi Türk kulüpleri Fenerbahçe ve Galatasaray'ın dışında, Aston Villa, Watford, Lyon ve Marsilya gibi kulüplerin de istediği hatırlatıldı. Aston Villa'nın oyuncuya 10 milyon euro vermeye hazır olduğu da bildirildi.

KAYNAK: AKŞAM
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL