Topuk Yaylası'nda çalışmalar sürüyor

Nihat Özbağ, Düzce'nin Kaynaşlı ilçesinde yapımına devam edilen Topuk Yayla Tesislerinde incelemelerde bulundu.

Topuk Yaylası'nda çalışmalar sürüyor
Topuk Yaylası'nda çalışmalar sürüyor
GİRİŞ 27.05.2011 15:16 GÜNCELLEME 27.05.2011 15:16

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Nihat Özbağ, Düzce'nin Kaynaşlı ilçesinde yapımına devam edilen Topuk Yayla Tesislerinde incelemelerde bulundu.

Kaynaşlı Kaymakamı Cengizhan Yılmaz ile tesisin D-100 karayolu Bolu Dağı mevkisinden bağlantısını sağlayan yolun asfaltlama çalışmalarını inceleyen Özbağ, müteahhit firma yetkililerinden bilgi aldı.

Yetkililer, asfalt çalışmalarının hava koşullarının elverişli olması durumunda yaklaşık bir ay içerisinde tamamlanabileceğini bildirdi.

Betonarme ve ahşap kısımlarındaki çalışmaların tamamlandığı, iç döşeme ve çevre düzenlemesi ile altyapı işlerinin devam ettiği tesiste, gölet üzerindeki kafeteryanın yanısıra kapalı havuzun ve çimle kaplanacak iki sahanın yapımları sürüyor.

Tamamı doğal ve ahşap malzemeden inşa edilen tesis, bodrum, giriş, birinci ve çatı katlarından oluşuyor. Yüzde 40'ı dubleks toplam 80 odası bulunan tesiste, fitness merkezi, restoran, çok amaçlı salon, Türk hamamı, buhar, solaryum ve masaj odaları, sauna, kuaför gibi bölümlerin yanı sıra Fenerium mağazasının da hizmet vereceği öğrenildi.

Tesisin temmuz ayı başında hizmete girmesi planlanıyor.