F.Bahçe'nin Sezer Öztürk planı!

Fenerbahçe, Sezer Öztürk için 3.5 milyon liranın yanı sıra 3 ismi takas olarak önerdi. Transfer bitme noktasına geldi...

F.Bahçe'nin Sezer Öztürk planı!
F.Bahçe'nin Sezer Öztürk planı!
GİRİŞ 27.05.2011 15:44 GÜNCELLEME 27.05.2011 10:38

Fenerbahçe Yönetimi, Eskişehirsporlu Sezer Öztürk için 3.5 milyon liranın yanı sıra Bilica, Gökhan Ünal ve Uğur Boral'ı önerdi. Transfer bitme noktasına geldi...

Şampiyonluk kutlamalarını bitirir bitirmez yeni sezon transfer çalışmalarına Emmanuel Emenike transferiyle hızlı bir giriş yapan Fenerbahçe Yönetimi'nin, Eskişehirsporlu Sezer Öztürk için geri çevirilemeyecek bir teklifte bulunduğu öğrenildi.

Sarı-lacivertli kulübün, kırmızı-siyahlı orta saha oyuncusu için, Eskişehirspor Yönetimi'ne 3.5 milyon lira ile Gökhan Ünal, Uğur Boral ve Bilica'yı önerdiği bildirildi.

Sezer'in önümüzdeki sezon Fenerbahçe formasını giymesi konusunda kararlı görünen sarı-lacivertli kulübün, bu girişimine Eskişehirspor'un olumlu yanıt verdiği belirlendi. Bir sene sonra sözleşmesi bitecek olan Sezer için yapılan bu teklif transferini neredeyse bitirme noktasına getirdi.

Bu arada Fenerbahçe'nin, Kayserispor'un başarılı stoperi Serdar Kesimal için de temaslarını hızlandırdığı ve pazarlıkların son aşamaya geldiği ifade edildi.