Beşiktaş'ta Bobo'ya gözdağı

Beşiktaş'ta Serdar Adalı ve Üye Cengiz Zülfikaroğlu, Bobo'nun sunulan teklifi kabul etmemsi durumunda...

Beşiktaş'ta Bobo'ya gözdağı
Beşiktaş'ta Bobo'ya gözdağı
GİRİŞ 26.05.2011 10:58 GÜNCELLEME 26.05.2011 10:58

Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Adalı,"Bobo'nun yerine birini bulduğum anda yollarımız tamamen ayrılır" dedi. Zülfikaroğlu ise, "O bizden değil, biz ondan haber bekliyoruz. Biraz daha beklerse treni kaçırabilir" dedi Beşiktaş Yönetimi Bobo'ya gözdağı verdi, Brezilyalı oyuncunun teklifi kabul etmemesi durumunda ayrılığın kaçınılmaz olduğunu ifade etti.

Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı, "Bobo'nun yerine birini bulduğum anda yollarımız tamamen ayrılır" dedi.

Golcüye yapılan 1 milyon 200 bin euro garanti para ve 30 bin euroluk maç başı teklifin, Başkan Yıldırım Demirören tarafından 1 milyon 300 bin euro garanti para ve 35 bin euro maç başına olarak arttığına vurgu yapan Adalı, Bobo'nun "Evet" demesi durumunda Brezilya'ya uçacak.

Bobo'yu Beşiktaş'ın belirlediği şartlar altında kadroda görmeyi her zaman istediğini söyleyen Adalı, "Aslında biz teklif ettiğimiz rakamın üstüne çıkmayacaktık. Ama geçmiş dönemdeki hizmetlerini de unutmadık. Bu nedenle zam yaptık" diye konuştu.

Futbol Komitesi Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu ise, "Bobo'nun, geçtiğimiz sezon ortaya koyduğu performansı herkes biliyor. İstatiklerine bir baksın ve sonra bizim verdiğimiz teklifi düşünsün. O zaman bizi anlayacaktır. O bizden değil, asıl biz ondan haber bekliyoruz. Bobo biraz daha beklerse treni kaçırabilir. Onun yerine her an başka alternatifler bulabiliriz" ifadelerini kullandı.

Öte yandan Beşiktaş Teknik Direktörü Tayfur Havutçu, Barcelona ile Manchester United arasında oynanacak olan Şampiyonlar Ligi finalini izleyecek. İki sene daha Beşiktaş ile mukavelesi uzatılan genç teknik adam, İngiltere'nin başkenti Londra'da oynanacak olan final için cumartesi günü Ada'ya uçacak

ETİKETLER
transfer siyah beyaz
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL