Galatasaray'dan Ersan Gülüm atağı

Galatasaray

Galatasaray'dan Ersan Gülüm atağı
Galatasaray'dan Ersan Gülüm atağı
GİRİŞ 26.05.2011 09:59 GÜNCELLEME 26.05.2011 09:59

Cim-Bom’dan Ersan atağı

Sarı-kırmızılı yönetim tarafından görevlendirilen Abdurrahim Albayrak’ın yakın dostu Adana Başkanı Akgül’le pazarlık masasına oturacağı bildirildi

 

Galatasaray’daki transfer hareketliliği her geçen gün hız kazanıyor. Teknik Direktör Fatih Terim’i takımın başına getirerek önümüzdeki sezon kulübesini sağlama alan sarı-kırmızılı yönetimin, Selçuk İnan’dan sonra Ersan Gülüm için de devreye girdiği öğrenildi. Milli futbolcunun transferi için yönetim kurulu yedek üyesi Abdurrahim Albayrak’ın görevlendirildiği ortaya çıktı.

Fatih Terim ısrar ediyor

Adanaspor Kulübü Başkanı Bayram Akgül ile olan yakınlığı nedeniyle Albayrak’ın bu transfer için yetkilendirildiği ve geçen sezon Beşiktaş forması giyen başarılı stoperin kadroya dahil edilmesi için bütün imkanların seferber edileceği belirtildi.

Teknik Direktör Fatih Terim’in sol ayaklı stoper isteği sonrası, Ersan’a gözünü diken sarı-kırmızılıların, ezeli rakiplerin de gündeminde olan genç futbolcu için kesenin ağzını açtığı kaydedildi. Galatasaray’ın, Ersan Gülüm için 4.5 milyon euro bonservis bedelini gözden çıkardığı, Adanaspor Başkanı Bayram Akgül ile Abdurrahim Albayrak arasında yapılacak görüşmelerin ardından transferin kesinlik kazanacağı vurgulandı.

Kulüplerin anlaşması halinde Terim’in ısrarla istediği başarılı futbolcunun sözleşmeyi imzalayacağı ifade edildi. Öte yandan Başkan Ünal Aysal’ın danışmanı Bülent Tulun’un, dün Bursaspor’un genç golcüsü Sercan Yıldırım’ın menajeri ile bir araya geldiği iddia edildi.