F.Bahçe'nin hedefindeki 4 futbolcu

Süper Lig'de 18. şampiyonluğunu ilan eden Fenerbahçe bir yandan kutlamalara devam ederken, diğer yandan da transfer çalışmalarına girişti.

F.Bahçe'nin hedefindeki 4 futbolcu
F.Bahçe'nin hedefindeki 4 futbolcu
GİRİŞ 25.05.2011 13:13 GÜNCELLEME 25.05.2011 09:38

 

Fenerbahçe-Şampiyon taarruza başlıyor

Emenike...

Onun hakkında yazılmayan, çizilmeyen şey kalmadı. Lig bitmeden önce Sarı-Lacivertli ekiple anlaştığı iddiaları Fener maçı öncesi zirve yapan, hatta takım arkadaşları tarafından bile eleştirilen golcü futbolcu Fenerbahçe’ye sıcak bakıyor ama önce kulübü Karabük’ün vize vermesi gerekiyor. Kulübünden gelecek haberi bekleyen Emenike’nin pazar gecesi Niang ve Dia ile birlikte İstanbul’daki bir gece kulübünde şampiyonluğu kutlaması dikkat çekiciydi. Fenerbahçe ile Karabük arasındaki görüşmelerin de başladığı belirtiliyor.

 Selçuk İnan...

Ünal Aysal’ın Galatasaray’da başkanlık koltuğuna oturmasıyla birlikte Fenerbahçe ile Cim Bom arasında onun için müthiş bir yarış başladı. Ayrıca Beşiktaş’ın da Selçuk için devrede olduğu biliniyor. Trabzon’dan ayrılmaya kesin karar veren ama camianın tepkisini çekmemek adına, “Fenerbahçe’ye gitmesem daha iyi olur” düşüncesine kapılan genç yıldızın ayrıca Sarı-Lacivertli ekipte banko oynama konusunda endişeler yaşadığı öğrenildi. Ancak Fenerbahçe Başkanı Yıldırım’ın önümüzdeki günlerde Selçuk ile bir araya gelip, bizzat ikna etmeye çalışacağı bildirildi.

Sezer ve Serdar’lar...

Fenerbahçe tıpkı Selçuk’ta olduğu gibi Sezer için de Galatasaray ile yarışıyor. Kanarya’nın Es Es’e Bilica-Gökhan Ünal artı para önermesi ise elini ciddi şekilde güçlendiriyor. Stoper mevkiine iki Serdar’dan birinin alınmasına kesin gözüyle bakılıyor. Kayserili Serdar Kesimal ile Bursalı Serdar Aziz’den şartları daha uygun olanı kadroya dahil edilecek. Fenerbahçe’deki yabancı transferi daha sonra kesinleşecek. Örneğin Selçuk İnan alınamazsa yabancı bir ön libero transferi kaçınılmaz olacak. Aynı şey Emenike için de geçerli.