Erhan Albayrak'a fuhuş cezası kesildi

Konyaspor, 14 kişinin gözaltına alındığı fuhuş operasyonu kapsamında ifadelerine başvurulan futbolculardan Erhan Albayrak'ın sözleşmesini tek taraflı olarak feshetti.

Erhan Albayrak'a fuhuş cezası kesildi
Erhan Albayrak'a fuhuş cezası kesildi
GİRİŞ 07.04.2009 12:32 GÜNCELLEME 07.04.2009 12:32
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

Konyaspor Basın Sözcüsü Nadir Avcan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Sille Kültür Evi'nde Konyaspor Kulübü Başkanı Mehmet Ali Kuntoğlu başkanlığında, yönetim kurulu üyelerinin tam kadro katılımıyla gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısında, fuhuş operasyonunda adı geçen futbolcular Erhan Albayrak ile Celaleddin Koçak'ın durumunu görüştüklerini bildirdi.

Toplantıda, fuhuş operasyonu kapsamında polisin ifadesine başvurduğu futbolculardan Erhan Albayrak'ın sözleşmesinin tek taraflı feshine karar verildiğini bildiren Avcan, bu futbolcuya aynı zamanda 100 bin TL para cezası verildiğini de kaydetti.

Avcan, olayda ismi geçen diğer futbolcuları Celaleddin Koçak'a da 100 bin TL para cezası verildiğini belirtti.

KAYNAK: AA
YORUMLAR 5
 • mehmet cengiz 13 yıl önce Şikayet Et
  lütfen kaliteyi düşürmeyelim. ceza kanununda zinanın suç olması meseleyi çözmemiş yıllarca. ve türk ceza kanununda zina diye sayılan suç imam nikahlı ikinci eşti. bilende bilmeyende konuşuyor. ceza kanununda illaki her şeyin suç olması şart değil birde ahlak ve geleneklerimiz var. türk ceza kanununda serbest olup dinimizin yasakladığı binlerce emir var. toplumun kınaması her cezadan caydırıcıdır. yeter ki bizler adam olalım. adam gibide yorum yazalım.
  Cevapla
 • mehmet fatih albay 13 yıl önce Şikayet Et
  olur mu hiç?. Ne olurmuş fuhuş yapmışsa? Böyle bir şeymümkün mü? Birileri fuhuş yapacak, birileri de bunda ne var diyecek. Cezasını çekiyor işte. az bile. Ayrıca ahlakı koruyan yasalarımız mevcuttur. Onun için her gün onca hayat kadını yakalanıp içeri tıkılıyor.
  Cevapla
 • ali seba 13 yıl önce Şikayet Et
  Alparslan Bozkurt' a. Aynen Hocam yaa neden ceza veriyolarki bu adamlara. Sen zinayı suç olmaktan kaldır sonra futbolcuya ceza versinler. :) sen zinayı nasıl suç olmaktan kaldırıpta, milleti günaha sokarsın ya. Ahh ahhhhh yazık yazıkkk.... domuz etide serbestt, biz muhafazakar partiyiz canım hehe doğru
  Cevapla
 • alaaddin şenşafak 13 yıl önce Şikayet Et
  .... ben sporcunun Zeki, Çevik ve aynı zamanda AHLAKLISINI severim...
  Cevapla
 • erkutay ak 13 yıl önce Şikayet Et
  saçmalık.... ne oluyormuş fuhuş yapınca.....
  Cevapla