İngiliz devinin stadında iftar verdiler! Okunan ezan kulakların pasını sildi

İngiltere Premier Lig ekibi Liverpool, Müslüman taraftarları için örnek bir davranışta bulundu. İngiliz devi, stadı Anfield'da iftar organizasyonu düzenledi.

GİRİŞ 08.04.2024 14:31 GÜNCELLEME 08.04.2024 15:03
Bu Habere 36 Yorum Yapılmış

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Liverpool, evi Anfield Road'da düzenlediği iftar organizasyonuyla takdir topladı.

Kulübün resmi yardım kuruluşu LFC Vakfı tarafından düzenlenen etkinliğe Liverpool Şehir Bölgesindeki çeşitli topluluklardan 2.800 kişi orucunu stadyumda açmak için katıldı.

LFC Vakfı Liverpool Bölgesi Cami Ağı ile birlikte, Gıda Bankalarını Destekleyen Taraftarlar girişiminin kurucu ortağı milletvekili Ian Byrne ve İngiliz boksör Natasha Jonas da etkinlikte yer aldı.

İftar anında stadyumda okunan ezan kulakların pasını silerken, Müslüman taraftarlar oruçlarını açtıktan sonra birlikte namaz da kıldı.

Bu anlar sosyal medyada büyük beğeni topladı.Osman Kocaer Haber7.com - Spor Editörü
Haber 7 - Osman Kocaer

Editör Hakkında

26 Temmuz 1997'de Ankara'da doğdu. Lisans eğitimini 2020 yılında Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünden mezun olarak tamamladı. Gazeteciliğe 2017 yılında Konya'da başladı. 2022'nin Haziran ayından itibaren Haber7.com'da spor editörü olarak çalışmaya devam etmektedir.
YORUMLAR 36
 • Recai 3 ay önce Şikayet Et
  Darısı bizimkilerin başına. Bizim büyük kulüpler inşallah bundan iyi örnek alırlar.
  Cevapla
 • Misafir 3 ay önce Şikayet Et
  Hassasiyet güzel.
  Cevapla
 • ASantalyalı 3 ay önce Şikayet Et
  Allah razı olsun, Allah hayırlarda buluştursun.
  Cevapla
 • Misafir 3 ay önce Şikayet Et
  İngiliz vs uyanık tır Dini inancı vs bellidir İslami severmi ? Bence hiçbiri sevmez? Ne yaparlarsa başarılı olurlar? Önce diğerlerini ,kendine sicaklastir aynı olman gerekmez aynı durumu anlık yasa ! Bunu yap başarılı ol ! sempati kazan ! Bizler milyarlık milyonluk İslami topluluklar ve ülkeler ! Ne yapıyor cami var oruç ,namaz var ! yapan az ,ingiliz ve ingiliz gibiler sinsi uyanık
  Cevapla
 • Misafir 3 ay önce Şikayet Et
  şu futbol denen zehir müminler den Uzak olsun.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle