Avcılarlı Sporcular Uluslararası Osmangazi Maratonu’nda

Kazandığı kupalarla adından sıkça söz ettiren Avcılar Belediyesi Spor Kulübü, Uluslararası Osmangazi Maratonu’nda 2 kupa kazandı.

Avcılarlı Sporcular Uluslararası Osmangazi Maratonu’nda
Avcılarlı Sporcular Uluslararası Osmangazi Maratonu’nda
GİRİŞ 19.04.2022 16:51 GÜNCELLEME 19.04.2022 17:08

Bu arada Avcılar Belediyesi Spor Kulübü Triatlon Takımı, sağlıklı yaşam’a dikkat çekmek için Avcılar’dan Bursa’ya pedal çevirdi.

Osman Gazi'yi Anma ve Bursa'nın Fetih Şenlikleri çerçevesinde bu yıl 15.'si düzenlenen Uluslararası Osmangazi Tarihi Kent Koşusu Bursa’da gerçekleştirildi. Türkiye'nin yanı sıra farklı ülkelerden yaklaşık bin'e yakın sporcunun katılım gösterdiği maratona Avcılar Belediyesi Spor Kulübü 29 sporcu ile katıldı. Kıyasıya mücadele eden Avcılarlı sporculardan Emine Zeybek kendi yaş kategorisinde 2. olurken, Betül Pak kendi yaş kategorisinde 3.lüğü elde etti.


Maratona pedal çevirdiler

Maraton öncesi ‘Sağlıklı Yaşam’a dikkat çekmek isteyen Avcılar Belediyesi Spor Kulübü Triatlon Takımı’nın 10 sporcusu İstanbul’dan Bursa’ya pedal çevirdi. Kazandığı madalyalarla adından sıkça söz ettiren Avcılarlı sporcular bu kez sağlıklı yaşam için yaptıkları yolculukla spor severlerin takdirini kazandı.

KAYNAK: İHA