Milyonlar bu maçı bekliyordu! Türk boksör 3. rauntta mağlup oldu

WBA ve WBC süper orta sıklet şampiyonluk maçında milli boksörümüz Avni Yıldırım, Meksikalı Canelo Alvarez'e 3. rauntta nakavtla mağlup oldu

Milyonlar bu maçı bekliyordu! Türk boksör 3. rauntta mağlup oldu
Milyonlar bu maçı bekliyordu! Türk boksör 3. rauntta mağlup oldu
GİRİŞ 28.02.2021 08:07 GÜNCELLEME 28.02.2021 09:38
Bu Habere 53 Yorum Yapılmış

Dünya Boks Birliği (WBA) ve Dünya Boks Konseyi (WBC) Süper Orta Siklet Unvan maçında kemerlerin mevcut sahibi 'Canelo' Saul Alvarez ile Türk boksör Avni Yıldırım karşı karşıya geldi.

ABD'nin Florida Eyaleti'nde bulunan Miami Hard Rock Stadı'nda gerçekleştirilen müsabakada kazanan taraf, unvanın şu anki sahibi Canelo Alvarez oldu. 29 yaşındaki Avni Yıldırım, 4. raunda çıkamadı ve maçı bırakmak zorunda kaldı.

Türk boksör Avni Yıldırım, mağlubiyete rağmen organizasyon kapsamında 1 milyon doların üzerinde bir gelir elde edecek. 'Canelo' Saul Alvarez ise yaklaşık 35 milyon dolar kazanacak.

YORUMLAR 53
 • Adalı 1 ay önce Şikayet Et
  Çok ürkek ve korkak oynadı hep defansifti rakibini tanıyor ve biliyordu onu açması lâzımdı yazık oldu
  Cevapla
 • Ahmet ÖNER 1 ay önce Şikayet Et
  Avni haddini bilerek dövüştü. Canelo'yu kızdırmadan paramı alayı yoksa yerden kaçırarak kaldıracaklar dedi. Avni'nin çıkmaması gereken bir maçtı. Ülkemizi rezil etti.
  Cevapla
 • Turgut Güven 1 ay önce Şikayet Et
  Başlık çok kötü, biraz milli olun..! Allah şuur versin.. Dünyanın izlediği maç, kaybetse de Gururumuz Avni Yıldırım'a helal olsun.
  Cevapla
 • Vatandaş 1 ay önce Şikayet Et
  Hadi oradan nesi milli
  Cevapla
 • Zek 1 ay önce Şikayet Et
  Valla bizimki de vuri ama sinek olsa adamın üstünde sinek ezilme öyle şiddetli vuriydi bizimki olsun dövülmekte erdemlik
  Cevapla
 • N.Yıldız 1 ay önce Şikayet Et
  Avnınin yerine Selçuk Şahınmi laz uşağı çıkacaktı. Avni zatençıkmadan cesaretını kayıp etmişti.
  Cevapla
 • Niyazi 1 ay önce Şikayet Et
  Abes yorumların anlamı yok favori taraf caneloydu kazandı. Avni çok korktu yada çekindi sanki basmak yerine sadece bekledi. 2 senedir çalışıyorduk demişti yazık oldu bu kadar emeğe.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle