Mina Başaran'ın ölümüyle yıkıldı

Galatasaray'ın eski futbolcusu Sneijder’in eşi Yolanthe Cabau, sosyal medya hesabından İran'daki talihsiz uçak kazasında hayatını kaybeden Mina Başaran için taziye mesajı paylaştı.

Mina Başaran'ın ölümüyle yıkıldı
Mina Başaran'ın ölümüyle yıkıldı
GİRİŞ 14.03.2018 11:30 GÜNCELLEME 14.03.2018 12:12
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

'Hayatımdaki en acı haberi aldım' diye başlayan mesajında Yolanthe Cabau, "Dünya tatlısı arkadaşım Mina'nın uçak kazasındaki vefatı için söyleyecek söz, acımı tarif edecek kelime bulamıyorum." ifadelerini kullandı.

İşte Yolanthe Cabau'nun Mina Başaran paylaştığı o mesaj;

"Şuan uçaktan indim ve hayatımdaki en acı haberi aldım. Dünya tatlısı arkadaşım Mina'nın uçak kazasındaki vefatı için söyleyecek söz, acımı tarif edecek kelime bulamıyorum. Şuan bu mesajı yazdığıma bile inanamıyorum. Çok sevilen, hayat dolu, melek gibi kalbi olan biricik arkadaşımdı.. Hiçbir söz ailesinin acısını dindiremez. Nurlar içinde yatsın, ışıklarla uyusun. Allah Başaran ailesine sabır ve dayanma gücü versin.. Tüm kalbim ve dualarım Mina, ailesi ve uçakta onunla beraber olan dünya güzeli arkadaşlarıyla.. Güzel Kalpli meleğim, seni çok özleyeceğim.. "

Yolanthe Cabau, Başaran Holding'in Mina Towers projesinin reklam yüzüydü.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

ETİKETLER
Galatasaray Sneijder
YAZDIR
YORUMLAR 2
  • HakanDE 2 yıl önce Şikayet Et
    Kisi sevdikleriyle beraber hasrolunur. Allah ne takdir etmisse o olur, ne mutlu imanini koruyarak vuslata erene.
    Cevapla
  • Mustafa 2 yıl önce Şikayet Et
    bende sehitlerimize ,arakanda bir ayda 9000 müslüman kardeşlerimizin katledilmesine,suriyedeki kardeslerimize ,filistindeki kardeşlerimizin ölümüne üzülüyorum
    Cevapla