Naim Süleymanoğlu'ndan kötü haber!

Karaciğer nakli yapılan ancak beyin kanamasına bağlı ödem tespit edilen eski dünya ve olimpiyat şampiyonu Naim Süleymanoğlu yeniden yoğun bakıma alındı.

Naim Süleymanoğlu'ndan kötü haber!
Naim Süleymanoğlu'ndan kötü haber!
GİRİŞ 28.10.2017 09:15 GÜNCELLEME 28.10.2017 09:28
Bu Habere 18 Yorum Yapılmış

Dünya, Olimpiyat ve Avrupa şampiyonu milli ‘efsanemiz’ Naim Süleymanoğlu’nun (50) karaciğer nakli başarılı oldu. Ancak Naim bu kez beyin kanamasına bağlı ödem nedeniyle yoğun bakımda ve felç riski de yüksek...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sağlık durumuyla yakından ilgilendiği Dünya, Olimpiyat ve Avrupa Şampiyonu haltercimiz Naim Süleymanoğlu (50), 25 Ağustos'ta siroz nedeniyle Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılmıştı. 6 Ekim'de de milli halterciye Prof. Dr. Kamil Yalçın Polat ve ekibi tarafından karaciğer nakledilmişti. Nakilden sonra yoğun bakımda tutulan Süleymanoğlu'nun beyin damarlarında kanama meydana geldi. Karaciğer nakliyle ilgili taburcu edilebilecek durumda olan milli halterci epilepsi geçirdi.

FELÇ RİSKİ VAR

Nöroloji doktorları, Süleymanoğlu'na beyin ödemi, kanama ve yoğun bakımda uzun süre kaldığı için enfeksiyon tedavisi uyguluyor. Süleymanoğlu'nun beyin damarlarında genişleme ve genişlemeye bağlı kanamalar var. Bilinci yarı açık olan Naim'in felç riski de bulunuyor.

'TÜM ZAMANLARIN EN İYİ HALTERCİSİ'

Naim Süleymanoğlu, 1984, 1985 ve 1986'da dünyada 'yılın haltercisi' seçildi. 3 kez olimpiyat, 8 kez dünya şampiyonu oldu. 46 kez dünya rekoru kırdı. Kendi kilosunun üç katından fazla kaldırarak 'efsane' oldu. Spor otoritelerine göre 'tüm zamanların en iyi haltercisiydi. Naim, 1988'de Time dergisine kapak oldu. (Sabah)

YORUMLAR 18
 • Hayel 6 yıl önce Şikayet Et
  Allah şifa versin.
  Cevapla
 • Ali Kılıç 6 yıl önce Şikayet Et
  Allah'tan acil şifalar dilerim kardeşime.
  Cevapla
 • serdar 6 yıl önce Şikayet Et
  Tüm o Performans yükseltici ilaclar Naim Süleymanoglunun Sagligini maf etti . Sadece Naim deyil onun gibi onlarca yüzlerce sporcu var . Allah sifalar versin Naim Baba .
  Cevapla
 • Hayal 6 yıl önce Şikayet Et
  Bilemeyiz neden olduğunu ,bize düşen şifa dilemek rabbimden
  Cevapla
 • E.A 6 yıl önce Şikayet Et
  Allah şifasını versin karaciğere nakilde çare olmuyor. En fazla 2 bilemediniz 3 yıl yaşatıyor ve başka sebeplere bağlı olarak insan yaşamı sona eriyor.
  Cevapla
 • H.B.V. 6 yıl önce Şikayet Et
  Karaciğere uyumlu oldukdan sonra uzun yıllar yaşayanlar var Çünkü karaciğer kendisini yenileyen bir organ zaten tıp bazı hastalıklar hariç (beyin gibi) tedavi ediyorlar ama Beyin ile ilgili rahatsızlıklar çok önemli çünkü en küçük bir rahatsızlık Beyni etkiler..Zaten Kur-an Her hastalığın çaresi var diyor eğer çaresiz hastalıklar var ise bu Dünyada Tıbbın geri olduğunu gösterir.
  Cevapla
 • Mustafa 6 yıl önce Şikayet Et
  Allah şifa versin inşallah.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle