FETÖ telefon görüşmelerinde sürpriz isim!

Adil Öksüz’e ait telefon hattını inceleyen İstanbul Başsavcılığı, Öksüz’ün Fetullah Gülen’in kullanımındaki ABD menşeili hatla çok sayıda görüşme yaptığını ortaya çıkardı.

FETÖ telefon görüşmelerinde sürpriz isim!
FETÖ telefon görüşmelerinde sürpriz isim!
GİRİŞ 12.10.2016 12:16 GÜNCELLEME 12.10.2016 12:16
Bu Habere 6 Yorum Yapılmış

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişiminin kilit isimlerinden olan Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğretim üyesi Yard. Doç. Dr. Adil Öksüz'le teröristbaşı Fetullah Gülen arasındaki bir bağlantı daha gün yüzüne çıktı. Darbe girişimine ilişkin soruşturmayı yürüten İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu, FETÖ'nün Hava Kuvvetleri imamı Adil Öksüz'ün kullanımındaki telefon hattıyla kimlerle irtibata geçtiğini derinlemesine inceledi.

ARİF ERDEM SÜRPRİZİ

Savcılığın incelemesi sonucu Gülen'e ait 014845424.. numaralı hatla sürpriz bir ismin daha iletişime geçtiği belirlendi. Bu ismin eski Galatasaray'lı futbolcu Arif Erdem olduğu ortaya çıktı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, FETÖ'nün futbol dünyasındaki yapılanmasına ilişkin soruşturma başlatmıştı. Başsavcı Vekili İsmail Uçar koordinesinde Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu tarafından yürütülen soruşturma kapsamında Galatasaraylı futbolcular Arif Erdem, Uğur Tütüneker ve İsmail Demiriz soruşturmaya dahil edilerek haklarında gözaltı kararı çıkartılmıştı. Erdem yurtdışına kaçmıştı.

Kaynak: YENİŞAFAK

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 6
 • Hakan 3 yıl önce Şikayet Et
  ben bunu anlamıyorum. numarası belliyse Türkiye de telekom ve cep şirketlerinden bu numaraya tüm çıkışların yakip edilmesi ve kaydedilmesi gerekir.
  Cevapla
 • Yorumcu-k 3 yıl önce Şikayet Et
  Tevekkeli o kendini yere atmalar, haksız penaltılar, rakip oyuncunu alın terini gasp... Ne cevher(!) olduğu o zamandan belliymiş.
  Cevapla
 • Göktürk 3 yıl önce Şikayet Et
  İblisin uşakları bu hain yakın da evlenecekmiş yani yeni iblisler türetecek
  Cevapla
 • sadik 3 yıl önce Şikayet Et
  yalan soyleyenin Allah evlerine atesler salsin!
  Cevapla
 • erz 3 yıl önce Şikayet Et
  ahaaaa bir isim daha
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle