A Milli Takım'da hazırlıklar tam gaz devam ediyor

A Milli Futbol Takımı, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) hazırlıkları kapsamında 10 Haziran'da Polonya ile oynayacağı özel maçın hazırlıklarını bu ülkenin Opalenica kasabasında yaptığı antrenmanla sürdürdü.

A Milli Takım'da hazırlıklar tam gaz devam ediyor
A Milli Takım'da hazırlıklar tam gaz devam ediyor
GİRİŞ 07.06.2024 21:59 GÜNCELLEME 07.06.2024 21:59

Teknik direktör Vincenzo Montella yönetimindeki antrenmanın ısınma bölümü fitness alanında gerçekleşti. Daha sonra sahaya gelerek rondo çalışmasıyla devam eden antrenmanda, pas ve hücum varyasyonları üzerinde duruldu. Antrenmanın son bölümünde ise yarı sahada taktik oyun oynandı.

Öte yandan Ay-yıldızlı ekibin antrenmanını TFF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop da takip etti.

CENK TOSUN’UN DOĞUM GÜNÜ KUTLANDI

A Milli Takım’ın bugünkü çalışmasına, Ümit Milli Takım aday kadrosunda bulunan oyunculardan Bertuğ Yıldırım ve Enis Destan da katıldı. Sahadaki antrenmanın başında bugün doğum günü olan Cenk Tosun için takım arkadaşları ve teknik heyetin katıldığı neşeli bir kutlama yapıldı.

A Milli Futbol Takımı, yarın saat 17.00'de yapacağı antrenmanla Polonya maçının hazırlıklarını sürdürecek.

Mehmet Can Belören Haber7.com - Spor Sorumlusu
Haber 7 - Mehmet Can Belören

Editör Hakkında

Gazeteciliğe 2007 yılında Marmara FM'de başladı. 2009 yılından bu yana Haber7.com kadrosunda yer alıyor. Haber7.com'da gündem editörü, görsel editör, spor editörü görevlerinde bulundu. Şu an Haber7.com Spor Sayfası sorumlusu olarak meslek hayatına devam etmektedir. Mehmet Can Belören; Medya ve İletişim ile Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezundur.