Di Maria'dan Messi itirafı: Hepimizi ağlattı

Paris Saint-Germain'in Arjantinli yıldızı Angel Di Maria, Copa America'da Brezilya'ya elendikleri maçın ardından Messi'nin duygusal bir konuşma yaptığını söyledi.

Di Maria'dan Messi itirafı: Hepimizi ağlattı
Di Maria'dan Messi itirafı: Hepimizi ağlattı
GİRİŞ 04.10.2019 15:19 GÜNCELLEME 04.10.2019 23:02

Fransa Ligue 1 ekiplerinden Paris Saint-Germain'in Arjantinli yıldızı Angel Di Maria, vatandaşı Lionel Messi hakkında çarpıcı bir itirafta bulundu.

Angel Di Maria, 2019 Copa America'da Brezilya'ya yarı finalde elendikleri maçın ardından Lionel Messi'nin etkileyici bir konuşma yaptığını açıkladı.

İşte Angel Di Maria'nın açıklamaları;

"Brezilya'ya elendiğimizde Messi çok güzel bir konuşma yaptı. Messi, kurduğumuz takımla gurur duymamız gerektiğini vurguladı. Yıllardır birlikte oynuyormuşuz gibi hissettik. İlk günden beri aynı yöne doğru kürek çektiğimizi söyledi. Gençlerin takıma duyduğu bağlılıktan ötürü gurur duyduğunu ve Copa America'da olmayı sonuna kadar hak ettiklerini dile getirdi."

HERKES GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

"Messi'nin konuşması bittiğinde herkes gözyaşlarına boğuldu. Sözleri herkesin, özellikle gençlerin kalbine dokundu"

BU MESSI'Yİ SEVİYORUM

"Messi hiç konuşmadığı yönünde eleştiriliyordu. Bu Copa America'da farklıydı. Bunu bize kanıtladı. İnsanların önünde ve gazetecilere karşı nasıl konuştuğunu ve neler söylediğini görmek beni mutlu etti. Leo böyle bir adam. Ben, bu Messi'yi seviyorum

 

 

YAZDIR