Gençlerbirliği'nde genel kurul çağrısı

Gençlerbirliği Başkan Adaylarından Arda Çakmak, genel kurul çağrısında bulundu.

Gençlerbirliği'nde genel kurul çağrısı
Gençlerbirliği'nde genel kurul çağrısı
GİRİŞ 19.05.2018 15:33 GÜNCELLEME 19.05.2018 15:33

Gençlerbirliği Kulübü Başkanlığı'na aday olan Arda Çakmak ve 9 kişilik ekibi, mevcut yönetimin genel kurulu toplaması yönünde uyarıda bulundu.

"Polemiği bırakın, olağan genel kurulu toplayın" başlığıyla yapılan yazılı açıklamada, "Gereksiz polemiklerin, şahsi suçlamaların yapılan büyük yanlışları, herkesin farkında olduğu olguları görünmez kılmasına izin vermeyeceğiz." denildi. 

Gençlerbirliği'nin, duayen başkanı İlhan Cavcav'ın isminin verildiği sezonda küme düştüğü hatırlatılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Yıllarca unutulmayacak bu başarısızlık Gençlerbirliği'nin yıllarca birikmiş öz kaynaklarının neredeyse sıfırlanması pahasına yaşandı. Daha ekim ayında şu yaşananları öngörüp, kulübü olağanüstü genel kurula götürmek isteyenler, kaydedilen yeni üyelerle engellendi. Sözleşmeli futbolculardan kimi annesinin hastalığını bahane ederek ülkesine kaçtı, bir başkası ayda 80 bin lira almasına rağmen yabancı sınırlamasına takıldığı ve başka bir takıma transfer edilemediği için Beştepe Tesisleri'nde vakit geçirdi. Hiç bir transfer, hiç bir ciddi planlamanın sonucu olarak yapılmadı." 

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR