Galatasaray Kulübünden, kulüp taşınmazlarıyla ilgili olağanüstü genel kurul çağrısı

Galatasaray Kulübü, gayrimenkul projeleri ve kulüp taşınmazları konusunda yetki istemek amacıyla olağanüstü genel kurul yapılacak.

Galatasaray Kulübünden, kulüp taşınmazlarıyla ilgili olağanüstü genel kurul çağrısı
Galatasaray Kulübünden, kulüp taşınmazlarıyla ilgili olağanüstü genel kurul çağrısı
GİRİŞ 11.06.2024 11:36 GÜNCELLEME 11.06.2024 11:36
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamaya göre, 29 Haziran Cumartesi günü Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'ndaki genel kurul, çoğunluk sağlanamazsa 6 Temmuz Cumartesi çoğunluğa bakılmadan gerçekleştirilecek.

Kulüp yönetimi, genel kurul üyelerinden; Galatasaray Adası, Florya Metin Oktay Tesisleri arazisi, Mecidiyeköy binası, Kemerburgaz'da inşaatı devam eden yeni kamp tesisleri, Büyükçekmece arazisi, Ali Sami Yen Spor Kompleksi, Kalamış Tesisleri, Burhan Felek Ergun Gürsoy Yüzme Havuzu, Maslak Nevzat Özgörkey Binicilik Tesisleri, Beyoğlu Hasnun Galip Binası ve Küçükçekmece kürek tesislerinde faaliyetlerin yürütülmesi ve ilgili hukuki işlem ve tasarrufların gerçekleştirilmesi bakımından 31 Mayıs 2026 tarihine kadar üyelerden yetki verilmesini isteyecek.

Sezer Yavuz Haber7.com - Spor Editörü
Haber 7 - Sezer Yavuz

Editör Hakkında

Sezer Yavuz, 20 Şubat 1994'te İstanbul'da doğdu. İlköğretim ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladıktan sonra Kastamonu Üniversitesi gazetecilik bölümünden mezun oldu. İş hayatına 2017 yılında Anadolu Ajansı'nda başladı. 9 Temmuz 2020 yılından itibaren Haber7.com'da çalışmaya devam etmektedir.
YORUMLAR 1
  • Halk 1 hafta önce Şikayet Et
    Burhan Felek Yüzme Havuzu Galatasaraya ait değil kullanım hakkı Bakanlıkça verilmiş idi ama diğerleri gibi ince ayarlı şekilde tapusuda verilmişse gsaray gerçekten ne isterse alıyor demektir..
    Cevapla