Erden Timur'dan Galatasaray için açıklama!

Galatasaray'daki görevinden ayrılan Erden Timur, canlı yayında önemli açıklamalarda bulundu.

GİRİŞ 11.06.2024 11:28 GÜNCELLEME 11.06.2024 12:44
Bu Habere 12 Yorum Yapılmış

Galatasaray'daki görevinden ayrılan Erden Timur, CNBC-e'de kendi işleri ve sarı-kırmızılılar ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Erden Timur, "Galatasaray ile çok güzel sürecimiz geçti ama eskiden beri öyleydi. Yönetici pozisyonunda çalışmadan önce de öyle. O öyle devam edecek zaten. Her türlü elimden geleni yapacağım. Kendi işimle ilgili, yurt dışında işlerimiz var. Halka arzla ilgili çalışmalarımız var. Yeni projelerle ilgili çalışmalarımız var. Onları anlatmaya başlayacağız. Uzak kaldığımız için çok yapacak şeyimiz var. Bu sefer onlara odaklanacağız." dedi.

"HER ZAMAN AÇIK KAPI OLUR"

Kendi işlerini tamamlamasının ardından ileride Galatasaray'da göreve geri dönüp dönmeyeceğine ilişkin soruya soruya yanıt veren Erden Timur, "Konu bir şekilde Galatasaray'a geliyor. Hayattaki en güzel günler, ben öyle nitelendiriyorum. Milyonlarca insan yerinizde olmak ister. Her anına şükretmek gereken bir şey. Ben hep güzel şeylerle anıyorum. Zorlukları var ama çok güzel geçti. İlerisi için herkesin gönlünde öyle şeyler yatar. Her zaman açık kapı olur." ifadelerini kullandı.

Sezer Yavuz Haber7.com - Spor Editörü
Haber 7 - Sezer Yavuz

Editör Hakkında

Sezer Yavuz, 20 Şubat 1994'te İstanbul'da doğdu. İlköğretim ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladıktan sonra Kastamonu Üniversitesi gazetecilik bölümünden mezun oldu. İş hayatına 2017 yılında Anadolu Ajansı'nda başladı. 9 Temmuz 2020 yılından itibaren Haber7.com'da çalışmaya devam etmektedir.
YORUMLAR 12
 • Misafir 1 hafta önce Şikayet Et
  m44 belge açıklayacaktı trapzon fener maçı olaylarını kafasına göre yorumladı beğeleri açıklamadı artık rüyalarında ALİ KOÇ,u görmeye başlar
  Cevapla
 • Misafir 1 hafta önce Şikayet Et
  belge açıklayacaktı
  Cevapla
 • Türk Antalyalı 1 hafta önce Şikayet Et
  Erden Timur saygıyı ve sevgiyi hak eden bir karakter. Taraftarın gönlünde güzel izler bıraktı. Bazen güzelligin taclandığı yerde bırakmak, hep güzel hatırlanmak içindir. "Güzel hatırlanmak duadır, herkese nasip olmaz." Vesselam.
  Cevapla
 • Fatih 1 hafta önce Şikayet Et
  Aziz başkan olamayınca öz güvenı geri gelmiş bunun sanırım
  Cevapla
 • Misafir 1 hafta önce Şikayet Et
  misafir sivri zeka düşüncelerini kendine sakla canım
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle