Fatih Terim'in imzalı formasını Fenerbahçe kongre üyesi aldı

Türk futbolunun efsane isimlerinden Fatih Terim, Kahramanmaraş merkezli 11 ili etkileyen depremde zarar gören insanlara destek olmak için imzalı forma bağışladı. Terim'in imzalı formasını Fenerbahçe kongre üyesi 100 bin liraya satın aldı.

Fatih Terim'in imzalı formasını Fenerbahçe kongre üyesi aldı
Fatih Terim'in imzalı formasını Fenerbahçe kongre üyesi aldı
GİRİŞ 28.02.2023 23:21 GÜNCELLEME 28.02.2023 23:21

Türkiye, 6 Şubat Pazartesi sabahı yasa boğan haberler güne uyandı. Kahramanmaraş merkezli 11 ili etkileyen iki deprem yaşandı. Ülkedeki spor kulüpleri seferberlik ilan ederek deprem bölgesine tırlar dolusu yardım gönderdi.

Fatih Terim imzalı formasını bağışladı

Engelsiz Yaşam Vakfı, müzayedeci Uğur Batur ile iş birliği yaparak bağışlanan eşyaların satılması için 'Acılar Paylaştıkça Azalır' etkinliği yaptı. Organizasyona Türk futbolunun efsanelerinden Fatih Terim de katıldı. Terim, 5 numaralı formasını imzalayarak gelirin depremzedelere bağışlanması için bu etkinliğe katıldı.

Fenerbahçe Kongre Üyesi aldı

Sabah gazetesinin haberine göre Fatih Terim'in imzalı formasını Fenerbahçe Kongre Üyesi Merve Mermer, imzalı formayı 100 bin lira karşılığında satın aldı.

SeyfullahKAYGUSUZ Haber7.com - Editör
Haber 7 - SeyfullahKAYGUSUZ

Editör Hakkında

1998 yılında Sivas'ta doğdu. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Gazeteciliğe 2016 yılında başladıktan sonra çeşitli TV, ajans ve haber sitelerinde görev aldı. 2021 yılında Haber7.com ailesine dahil oldu. Meslek hayatına Haber7.com'da 'Spor Editörü' olarak devam etmektedir. Osmanlıca ve İngilizce bilmektedir.