Dursun Özbek: Depremzedelere ulaşmaya çalışıyoruz!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Nef Stadyumu'ndaki yardım kampanyalarının yoğun bir şekilde sürdüğünü belirterek, "Mümkün olduğu kadar depremzedelere ulaşmaya çalışıyoruz" dedi.

Dursun Özbek: Depremzedelere ulaşmaya çalışıyoruz!
Dursun Özbek: Depremzedelere ulaşmaya çalışıyoruz!
GİRİŞ 07.02.2023 21:14 GÜNCELLEME 07.02.2023 21:14
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Galatasaray Spor Kulübü’nün, Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremden etkilenen vatandaşlara yardım amaçlı başlattığı kampanyada çalışmalar durmaksızın sürüyor.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda, Galatasaray Taç Spor Tesisleri’nde ve tüm GSStore mağazalarında oluşturulan noktalarda afet sonrası sabah saatlerinden bu yana gelen yardımlar, deprem bölgesine götürülmek üzere hazırlanıyor.

Burada Galatasaray Televizyonu'na açıklamalarda bulunan Başkan Dursun Özbek, "Valla göz yaşartıcı bir sahne var. Kaç kişi var saymak mümkün değil. Türk milletinin böyle durumda bir araya gelmesinin örnek olmasının bir tanesi Ali Sami Yen’de veriliyor. Gelenlerin haddi hesabı yok. Çalışmaya gönüllü gelenlerin haddi hesabı yok. Ben de Türk milletinin bu büyük karakterinden dolayı çok gururluyum. Mümkün olduğu kadar depremzedelere ulaşmaya çalışıyoruz. Daha önce de ifade ettim. Erdem Bey orada. Oradaki durumu organize etmeye çalışıyor. Buradan da biz tırlarla bu malzemeleri depremzedelere ulaştırmaya çalışıyoruz. Yani söyleyecek çok fazla bir şey yok. Allah oradakilere sabır versin. İklim koşulları da çok fena. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet ailelerine de büyük sabır diliyorum. Çok acı duygularımı tarif etmekte zorlanıyorum. Allah bir daha milletimizin başına böyle bir felaketi vermesin" dedi.

SeyfullahKAYGUSUZ Haber7.com - Editör
Haber 7 - SeyfullahKAYGUSUZ

Editör Hakkında

1998 yılında Sivas'ta doğdu. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Gazeteciliğe 2016 yılında başladıktan sonra çeşitli TV, ajans ve haber sitelerinde görev aldı. 2021 yılında Haber7.com ailesine dahil oldu. Meslek hayatına Haber7.com'da 'Spor Editörü' olarak devam etmektedir. Osmanlıca ve İngilizce bilmektedir.
YORUMLAR 2
  • Mehmet 1 yıl önce Şikayet Et
    amiiin
    Cevapla
  • Misafir 1 yıl önce Şikayet Et
    Amin inşallah
    Cevapla