Kerem Aktürkoğlu: Taraftarımıza armağan olsun

Galatasaray'ın yıldızı Kerem Aktürkoğlu, Fenerbahçe galibiyetinin ardından takım ruhu vurgusu yaptı.

Kerem Aktürkoğlu: Taraftarımıza armağan olsun
Kerem Aktürkoğlu: Taraftarımıza armağan olsun
GİRİŞ 08.01.2023 21:47 GÜNCELLEME 08.01.2023 21:47

Süper Lig'de Fenerbahçe'yi Kadıköy'de 3-0 mağlup eden Galatasaray'ın milli yıldızı Kerem Aktükoğlu mücadeleyi değerlendirdi.

Takım ruhuna dikkat çeken Kerem Aktürkoğlu, "Bizim aslında en büyük gücümüz takım ruhumuz. Sezon başından beri bunu iyi yansıtıyoruz. Takım içindeki arkadaşlık çok güzel, herkes birbirinden bir şeyler öğrenmeye çalışıyor. Birbirimizi itiyoruz. Çok güzel bir galibiyet. Burada olamayan taraftarımızın kalplerini hissettik. Taraftarımıza armağan olsun. Bizim arkadaş ortamımız çok güzel. Başkanımız içeri girdi, Erden abi içeri girdi. Kadıköy'deki galibiyeti hep birlikte coşkuyla kutladık. Ama artık maç bitti, önümüzdeki Hatayspor maçına odaklanacağız." diye konuştu.

7 maçlık galibiyet serisini değerlendiren Aktürkoğlu, "Bu maçı kazanan ya da kaybeden şampiyonluğu kaybedecek diye bir şey yoktu zaten. Uzun bir maraton var. Biz galibiyet için geldik. İlk 15 dakika baskı yapacaklarını biliyorduk, daha sonra işimizin daha kolay olacağını biliyorduk. Güzel bir seri yakaladık, sezon sonuna kadar devam ettirmek istiyoruz." diye konuştu.

Sezer Yavuz Haber7.com - Spor Editörü
Haber 7 - Sezer Yavuz

Editör Hakkında

Sezer Yavuz, 20 Şubat 1994'te İstanbul'da doğdu. İlköğretim ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladıktan sonra Kastamonu Üniversitesi gazetecilik bölümünden mezun oldu. İş hayatına 2017 yılında Anadolu Ajansı'nda başladı. 9 Temmuz 2020 yılından itibaren Haber7.com'da çalışmaya devam etmektedir.