Fatih Terim cephesinden Işıtan Gün'e ilk cevap!

Fatih Terim'in görevine son verilmesiyle birlikte Galatasaray'dan ayrılan eski futbol a takım direktörü Şükrü Hanedar, Işıtan Gün'ün iddialarına cevap verdi.

Fatih Terim cephesinden Işıtan Gün'e ilk cevap!
Fatih Terim cephesinden Işıtan Gün'e ilk cevap!
GİRİŞ 31.03.2022 20:20 GÜNCELLEME 31.03.2022 20:38
Bu Habere 15 Yorum Yapılmış

Burak Elmas döneminde Fatih Terim'in görevine son verilmesinin ardından yolların ayrıldığı Galatasaray'da eski A Takım Direktörü Şükrü Hanedar kişisel sosyal medya hesabından Işıtan Gün'e sert bir mesajla yanıt verdi.

İşte o mesaj:

"Çok değerli Galatasaraylılar, Bugün, hafta sonu gerçekleştirilen Olağan Mali Genel Kurul neticesinde Kulübümüzün üyelerinin tasarrufu ile ibra edilmeyen Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu'ndan bir kişinin, kişisel günlüğünde Galatasaray değerlerinden bihaber, bulunduğu konumun ağırlığını taşıyamadığını açık, gösteren, dedikodu tandanslı birtakım gerçeklikten uzak iddialarından maalesef ben de haberdar oldum. 

Galatasaray'da görev aldığı günden bu yana ismi sadece skandallarla anılan, futbol dünyasındaki ticari ilişkileri ve gelecek kaygıları nedeni ile Galatasaray'a sürekli zarar veren söz konusu şahsın, yalnızca birkaç ay önce teveccüh göstererek kendilerine Galatasaray'a hizmet etme lütfunu sunan insanların önünde kaçtıkları boşluklardan günlüklerindeki boşluklara sığınmasını olduk, doğal karşılıyorum.

Tüm bunların yanında, doğallıkla yorumlayamayacağım bazı gerçekler de elbet var. Ancak Galatasaray'da kulüp terbiyesinin nasıl işlediğini bilen bir Divan Kurulu üyesi olarak, bulundukları konumun ağırlığı altında ezilip, görevden ayrılacakları anda, "gizli ve kişiye özel" belgeleri kamuoyuna servis edenlerin yaratmak istedikleri ortamın bir parçası hâline gelmeyeceğimi söylemek isterim. 

Ben Şükrü Hanedar, 1982 yılında Galatasaray Lisesi'ne girdim, 1990 yılında okulumuzdan mezun olup kulübümüzün 8923 numaralı üyesi olma şerefini yaşadım, 2017 yılında Divan Kurulu üyeliğine nail oldum. Galatasaray Spor Kulübü'ndeki görevim boyunca beş Başkan ve Yönetim Kurulu ile beraber alnımın akı ile çalıştım. Varlıklarıyla Galatasaray'a zarardan başka bir getirileri bulunmayan insanların; şahsımın ve birlikte görev yaptığım insanların itibarına leke sürme çabalarına izin vermeyeceğim. Söz konusu blog yazarını; artık başarısızlığın' kabul edip kenara çekilmeye, yaptığı paylaşımda kendi emellerini gerçekleştirmesine izin vermeyen insanların isminin olduğu boşlukları doldurmaya ve elinde bulunduğunu iddia ettiği tüm belgeleri Türkiye Cumhuriyeti'nin kıymetli savcıları ile paylaşmaya davet ediyorum. 

Saygılarımla, Şükrü Hanedar"

YORUMLAR 15
 • Bilal Kocaman 8 ay önce Şikayet Et
  Bu konuda yorum yapmak için değil bilgi almak artık kamuoyunun hakkı, Ateş olmayan yerden duman çıkmaz , artık taraftarlar çıldırmak üzere, yönetici ve teknik direktör, oyuncular eğlencede kimsenin umurunda değil.Nedir bukadar harcama adalet ve disiplin kaybolmuş. Birisinin çıkıp açıklama yapması bile kavgayı ateşledi ki şüphe çok büyük anlaşılan adalete hemen, mahkeme ye verilsinler
  Cevapla
 • Hakan 8 ay önce Şikayet Et
  Adamlar göz göre göre menajer usulsüzlüğü yaptı kimse bir şey demiyor
  Cevapla
 • Kacarova 8 ay önce Şikayet Et
  Ne o dram filimmi çevirecen yoksa Belgesel filimimi çevirecen,hayat hikayeni okuyun,seni kim takar
  Cevapla
 • Bozkurt 8 ay önce Şikayet Et
  Spor derneği borcu diye borç verenleri tokatlamaya çalışanlar GS yi ellerinde oyuncak yapmışlar.Fetöculerin ipiyle kuyuya inenleri kulüpten temizleyin.Hakan şükürle hala bağlantı da olanları kulüpten kovun.
  Cevapla
 • Ramiz 8 ay önce Şikayet Et
  Avrupa'da hapse girecek adamlar ülkede el üstünde tutuluyor.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle