Arda Turan: Bize ayrılık yok!

Galatasaray'da kaptan Arda Turan, teknik direktör Fatih Terim için paylaşım yaptı.

Arda Turan: Bize ayrılık yok!
Arda Turan: Bize ayrılık yok!
GİRİŞ 11.01.2022 00:38 GÜNCELLEME 11.01.2022 00:52
Bu Habere 28 Yorum Yapılmış

Galatasaray'da Fatih Terim dönemi sona erdi. Sarı-kırmızlı takımın kaptanı Arda Turan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tecrübeli teknik adama veda etti.

Arda Turan ne söyledi?

"Canım Hocam, Ne yazacağımı bilemiyorum çünkü bize ayrılık yok. Biliyorum ki, Fatih Terim hayatınızda ise her zaman daha özelsinizdir, daha mutlusunuzdur.

Siz bana en zor zamanlarımda, beni hiç yargılamadan sarıldınız, bana uzanan el oldunuz, evladınızı kucaklar gibi sarıldınız, beni hatalarımla kabul ettiniz, hep ayağa kaldırdınız.

Hayatıma ilk dokunduğunuz 1999 yılından bu yana sizinle yaşadığım her an, her hatıra benim için unutulmaz. Siz bana iyi futbolculuk kadar insanlığı, babalığı, dostluğu, arkadaşlığı, liderliği de öğrettiniz.

Galatasaray’ın altyapısı, geleceği, sorunları, mutluluğuydu her günkü konuşmalarımız, hayallerimizdi neredeyse tüm sohbetlerimizin ana konusu. Her zaman dediğiniz gibi; önce Allah’a, sonra da Galatasaray’a borçluyuz her şeyimizi, hayatımızı, hayallerimizi...

Galatasaray, bizim hayatımızda hep kazanmaktan daha öte anlam ifade etti...

Hocam, Sizin gölgeniz bize yeter. Merak etmeyin; bizim görmediğimiz, bakmayı aklımızdan geçirmediğimiz Florya’daki çiçeklere, ağaçlara, duvarlara, banklara, altyapıdaki soyunma odalarına, çocuklarımızın mutfağına, uyuyacaklara yataklara Fatih Terim’in Galatasaraylılığı gibi sahip çıkacağız.

Bize hiç unutturmadığınız gibi, biz Galatasaraylıyız, kulübümüze, değerlerimize daima çalışacağız, öğütlerinizi asla aklımızdan çıkarmayacağız, hep hatırlayacağız.

Galatasaray’a adadığınız koca bir ömür için çok teşekkür ederim, hocam. Sizin evladınız olmaktan hep gurur duyacağım. Sizi çok seviyorum."

YORUMLAR 28
 • Galatasaray 10 ay önce Şikayet Et
  Ikinizde aynısınız o da aynı o da
  Cevapla
 • ZAZA TV 10 ay önce Şikayet Et
  Paralar gitti herhalde o yüzdendir 79 yasina geldi halen para para diyor iman lazim sana iman
  Cevapla
 • Alparslan binyetmis 10 ay önce Şikayet Et
  Arda,terimle birbirinize ne kadar çok benziyorsunuz,
  Cevapla
 • adl 10 ay önce Şikayet Et
  karekter yoksunu
  Cevapla
 • Vatansever 10 ay önce Şikayet Et
  Şu yorum yapanların hepsininde GS lı olduğundan şüpheliyim yada bunlar Galatasaray'ın başarılarından eziklik yaşamış rakip taraftarları.Terim gelmiş geçmişhocalardan Galatasaray'a en büyük başarıları kazandıran hocadır
  Cevapla
 • Ahmet 10 ay önce Şikayet Et
  Sen de yazmışsın ya geçmiş. Yani bu devrin hocası değil. Denizli, Morinho ve belki Güneş gibi. Artık bunların başkan olması lazım.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle