Cengiz'in "Donk-Terim" sözlerine yalanlama geldi!

Galatasaray'dan, Mustafa Cengiz'in 20 Genel Kurul üyesinin olduğu ortamda söylediği iddia edilen sözler hakkında açıklama yapıldı.

Cengiz'in "Donk-Terim" sözlerine yalanlama geldi!
Cengiz'in "Donk-Terim" sözlerine yalanlama geldi!
GİRİŞ 15.04.2021 17:50 GÜNCELLEME 15.04.2021 20:35
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Galatasaray, bugün Milliyet gazetesinde Mustafa Cengiz'in söylediği iddia edilen sözlerin tamamen hayal ürünü olduğunu, bu haberi yapan kişinin dava edileceğini açıkladı.

Sarı-Kırmızılı kulüpten yapılan açıklama şöyle:

Milliyet Gazetesi’nde bugün yayınlanan Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz’in 20 Genel Kurul üyesinin olduğu ortamda söylediği iddia edilen sözler tamamen hayal ürünüdür.

Hiçbir gerçekçiliği bulunmayan ve her cümlesi iftira dolu bu ifadeleri manşetine taşıyarak Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz’i kamuoyu önünde itibarsızlaştırma çabası içinde bulunmak en hafif tabiriyle ahlaksızlıktır. 
 

Mustafa Cengiz'den Fatih Terim ve Donk'a olay sözler


Bu tip hayal ürünü yalan haberler yapmanın gazeteciliğin hiçbir ilkesiyle bağdaşmadığını belirtir, Galatasaray camiasının, taraftarımızın ve kamuoyunun bu tip manipülatif haberlere itibar etmemesini rica ederiz. 

Hiçbir gerçek dayanağı olmayan bu haberi yapanlarla ilgili gerekli hukuki işlemlerin başlatılacağını kamuoyuna saygıyla bildiririz.

Galatasaray Spor Kulübü

YAZDIR
YORUMLAR 1
  • Ultra aslan 3 hafta önce Şikayet Et
    Kıymetli başkanımıza önerim. Bu saatten sonra Eşref Hamamcioglu nün kalemligini yapanlara ve asparagas haberlere dikkat
    Cevapla