Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak'tan tepki!

Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, Trabzonspor maçı sonrasında açıklamalarda bulundu.

Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak'tan tepki!
Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak'tan tepki!
GİRİŞ 26.12.2020 21:41 GÜNCELLEME 26.12.2020 21:41
Bu Habere 17 Yorum Yapılmış

Maç ile ilgili değerlendirmeler yapan Abdurrahim Albayrak, isyan dolu açıklamalar da yaptı. Albayrak, kendisi için 'maç sonrasında açıklama yapmıyor, kaçıyor' tarzı eleştirilere tepki gösterdi.

Abdurrahim Albayrak'ın açıklamaları şöyle:

O gün konuştuğumuz futbolda beyaz sayfa açma ifadelerimizi artık geri almayı düşünüyorum. Ama bu tür polemiklere de girmek istemiyorum. 

Benim için maçlardan sonra kaçtı diyorlar. Arkadaşlar ömrümü Galatasaray'a verdim. Galatasaray puan kaybettiği zaman, Galatasaray yenildiği zaman neler çektiğimi yüce Allah bilir. Galatasaray tarafından rica ediyorum. Ben kaçmıyorum. Maçtan sonra çok gergin oluyorum, çok sinirli oluyorum. Konuşma esnasında yapacağım bir hata, hem bize hem de camiamıza zara verir diye. Rica ediyorum. Görevimizi yapıyoruz. Gecemizi gündüzümüze katıyoruz, çalışıyoruz. Nelerle karşılaştığımızı bilemiyoruz, çünkü kovid var. Tam Trabzon'a geleceğiz, Diagne'nin eşi kovid oldu, bir futbolcumuzdan yoksun Trabzon'a geldik. Dün akşam geç saatlere kadar hocamla birlikte çalıştık. Bugün hocamla toplantı yaptık. 

Eleştirirken de herkes elini vicdanına koysun. Taraftarımızın camiamızın gönlü rahat olsun. Kulüplerin ekonomik anlamda kötü olduğu dönemde yönetmek çok zor. Eleştirmeyin demiyorum. Annem hasta oldu deplasmana geliyorum. Gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Bu galibiyetin camiamıza hayırlı olmasını diliyorum. 

Bir penaltımızın olduğunu tahmin ediyorum. Hocalarla ilgili konuşmuyorum, o yüzden taraftarlardan da tepki alıyorum. Herkesin canı yanıyor. 

YORUMLAR 17
 • Şef 2 yıl önce Şikayet Et
  Galatasaray olmasa seni kim tanır?Bırak git.
  Cevapla
 • TATAR REMİ 2 yıl önce Şikayet Et
  Güle güle evine dön böyle daha iyi olur.
  Cevapla
 • Adalet 2 yıl önce Şikayet Et
  Futbol olmasa bunları kim tanırdı?
  Cevapla
 • Hayat 2 yıl önce Şikayet Et
  Madem öyle bırak
  Cevapla
 • Erkan 2 yıl önce Şikayet Et
  İşiniz gücünüz çirkeflik terim bir yandan sen bir yandan hakemleri baskı altına almayı bırakın artık birazda takim futbol oynasin
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle