Galatasaray'da flaş istifa kararı!

Galatasaray'da Başkan Mustafa Cengiz’in Teknik Direktör Fatih Terim ve futbolcuları hedefe koyan konuşmaları sonrası kriz büyüyor.

GİRİŞ 23.10.2020 10:20 GÜNCELLEME 23.10.2020 10:38
Bu Habere 42 Yorum Yapılmış

Başkan Mustafa Cengiz’in Teknik Direktör Fatih Terim ve futbolcuları hedefe koyan konuşmalarından rahatsızlık duyan İkinci Başkan Albayrak’ın istifa kararı aldığı ortaya çıktı.

 

 

ERKEN SEÇİM ŞARTIYLA VAZGEÇTİ

Önceki gün Florya’ya giderek Fatih Terim’e destek olduğu mesajını veren sarı-kırmızılı idarecinin, ocak ayında erken seçime gidilmesi şartıyla istifa kararından vazgeçtiği öğrenildi.

Galatasaray İkinci Başkanı bundan sonra ise Başkan Cengiz ve yönetimle arasına mesafe koyma kararı aldı. Deneyimli yöneticinin kulübün bir an önce seçime gitmesi için çalışma başlattığı da belirtildi.

 

 

KÜSKÜNLER ÇOĞALDI

Abdurrahim Albayrak ile beraber yönetimde kalıp, küskün olan isimlerin sayısı da böylece dörde yükseldi. Albayrak dışında Mahmut Recevik, Ömer Cansever ve Erol Özmandıracı da yönetimle bağlarını koparmış durumdular.

SEÇİM HAVASI OLUŞTU

Geçtiğimiz günlerde Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ile yönetim kurulu toplantısında tartışan Abdurrahim Albayrak’ın, Başkan Mustafa Cengiz’le sorun yaşamasının sonuçlarının ağır olacağı düşünülüyor. Sarı-kırmızılı kulüpte bu gelişme ile beraber Başkan Cengiz’e en yakın isim olarak Yusuf Günay yer alıyor.Albayrak’ın yönetim içindeki gücü ve ağırlığı dikkate alınınca Başkan Cengiz ve Yusuf Günay’ın işi nasıl götürecekleri sorgulanmaya başladı. Sarı-kırmızılı kulüpte yaşanan bu tartışmaların ve bölünmelerin ışığında iyice seçim atmosferine girildi.

FATİH TERİM DEVAM EDİYOR

Tüm bu gelişmeler karşısında Teknik Direktör Fatih Terim’in istifa etmeyi düşünmediği ve yönetim kurulu içindeki gelişmeleri yakından takip ettiği bildirildi. (Milliyet)

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 42
 • Mümtaz Kara 1 ay önce Şikayet Et
  Bu yorumları yapanların çoğu fb li. Fatih i hiç sevmem (kişi olarak) ama teknik adamolarak daha ne yapsınher sene şampiyonmu yapsın 8kere şampiyonondan fazla türkiye kupası avrupa kupası ..İNSAF...
  Cevapla
 • Abidin 1 ay önce Şikayet Et
  Bencede fatih terim gitmeli galatasaray dan mıllıtakımıda haletmışti
  Cevapla
 • Osman 1 ay önce Şikayet Et
  Biri gidecek kesin ilk önce kim...
  Cevapla
 • tahir 1 ay önce Şikayet Et
  terim
  Cevapla
 • suçlu taraftar 1 ay önce Şikayet Et
  taraftarın suçu, falcaonun alınması için yönetime baskı yapıyorlardı. zeka düzeylerini anlasınlar, alın size falcao
  Cevapla
 • rezalet 1 ay önce Şikayet Et
  fatih hocayı galatasaraydan göndermeye çalışan oyuncular var. fatih hoca o oyuncuları göndermeli.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle